Zdravie, fyzička a pohoda? S hodinkami Montblanc Summit Lite je to možné!

Zdravie, fyzička a pohoda? S hodinkami Montblanc Summit Lite je to možné!

30. marca 2021, hodinky, chytré hodinky, smartwatch, Montblanc, Montblanc Summit Lite

Sponzorovanej odkazy:

Chytrých hodiniek je na trhu nespočetné množstvo a má ich takmer každý. Ak však v tomto ohľade túžite po originalite, nevšednom dizajne a skutočne špičkových funkciách, zbystrite. Montblanc totiž práve uvádza model Summit Lite, s ktorým si svoje (nielen) športové výkony užijete na maximum.

Ľahké a luxusné smartwatch

Model Summit Lite sa od svojich predchodcov v tomto rade líši predovšetkým dizajnom, ktorý je poňatý modernejšie a ľahšie, a tiež vylepšenými funkciami. "S novým prístupom a zameraním na zdravie, kondíciu a myseľ, bolo naším cieľom vytvoriť chytré hodinky, ktoré svojho majiteľa pomocou tých správnych nástrojov ľahko a inštinktívne podporia v jeho každodennom živote. Boli vytvorené špeciálne pre náročného zákazníka, ktorý je neustále v pohybe a kombinuje svoju pravidelnú športovú aktivitu s tou pracovnou, "hovorí Nicolas Baretzky, Montblanc CEO.

Hodinky, ktoré zvládnu všetko

GPS, monitor srdečného tepu, odolnosť voči vode – nič z toho novému modelu Montblanc nechýba. Na svoje si prídu aj milovníci dizajnu, ten je u Summit Lite naozaj premyslený a vybrať si môžete hneď zo štyroch variantov. Puzdro hodiniek v akčnom a výkonnom vzhľade je vyrobené z recyklovaného hliníka a nerezovej ocele a rozhodnúť sa môžete medzi matnou čiernou a matnou striebrosivou farbou. K nim možno potom pridať textilný, alebo gumový remienok, ktorý ich štýlový a športový look skvele doplní.

Vlastné aplikácie Montblanc

O jedinečnosti týchto smartwatch svedčia aj aplikácie, ktoré ich ovládajú. Tie od Googlu sú doplnené vlastnými aplikáciami Montblanc, čo prináša veľkú pridanú hodnotu. Čo všetko dokážu? Cardio Coach vám podľa aktuálnej úrovni kondície pripraví tréningové odporúčania, Body Energy sleduje hladinu vašej energie, Spánok monitoruje kvalitu, dĺžku aj fázy vášho spánku a odporučí vhodné úpravy a Stres poskytne strategické rady a tipy, ako zvládať náročné obdobie.

Foto: Montblanc

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii doplnky, šperky a hodinky a technika.