Čo majú spoločné DJ Snake a Puma? Tenisky Mirage!

Čo majú spoločné DJ Snake a Puma? Tenisky Mirage!

19. marca 2021, tenisky, Puma, DJ Snake, Mirage, športová obuv

Sponzorovanej odkazy:

Nemecká spoločnosť špecializujúca sa na výrobu športového oblečenia, vybavenia a obuvi s názvom Puma v tomto roku uzavrela spoluprácu s francúzskym DJ a hudobným producentom Williamom Sami Étienne Grigahcinem, známym pod svojím umeleckým menom DJ Snake. William sa tak stal celosvetovým ambasádorom najnovšej futuristickej kolekcie tenisiek PUMA Mirage.

Ak vám meno DJ Snake nič nehovorí, nemusíte zúfať, radi vám načrtneme niečo z jeho tvorby. Prielomom v jeho kariére bol singel „Turn Down for What“ vydaný v roku 2013 a od tej doby spolupracuje so svetovými hudobníkmi, medzi ktorých patria napríklad Major Lazer (Lean On), Selena Gomez, Cardi B, Justin Bieber (Let Me Love You) a mnoho ďalších.

„Som fanúšikom módy a tenisiek kultúry, preto si možnosti stať sa zástupcom značky PUMA veľmi vážim a viem, že môj šatník sa rozšíri o niekoľko nových prírastkov,“ povedal DJ Snake. „Ako zberateľ a milovník tenisiek som vždy sledoval, aké modely PUMA predstavuje, a niektoré z nich som aj ukázal vo svojich videách, alebo na tanečných párty. Prostredníctvom tohto partnerstva podporím a prinesiem nový pohľad na Mirage, jednu z mojich obľúbených siluet PUMA. “

Znovuzrodenie obľúbenej kolekcie

Vedeli ste, že séria Mirage OG bola vydaná už v deväťdesiatych rokoch minulého storočia? Pôvodne boli navrhnuté ako pár ľahkých bežeckých topánok, ale teraz, keď DJ Snake oficiálne podpísal partnerstvo s touto obrovskou športovou značkou, je viac než jasné, že sa umelcov obľúbený model obuvi vráti do regálov s väčším dôrazom na estetiku.

Pohodlie a štýl na prvom mieste

Mirage Tech, ktorý je teraz k dispozícii v rôznych farebných prevedeniach, je vyrobený s ultra priedušnou sieťovanou a textilnou základňou, ktorá všetkým zákazníkom zabezpečí priestor pre dynamiku. Tento model taktiež ponúka futuristické elementy inšpirované svetelnými efektmi a atmosférou typickou pre diskotéky. Zakúpiť si ho budete môcť koncom marca za cenu 104 € v predajniach UrbanStore, Footshop, Dual Šport, Shooos, Queens, Shoes Industries, alebo priamo na e-shope PUMA.

Ďalšie farebné odtiene a nové dizajny Mirage budú k dispozícii v priebehu tohto roka a ak budú tak štýlové ako Mirage Tech, máme sa všetci vskutku na čo tešiť.

Zdroj foto: PUMA

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Michaela Hnátková. Článok nájdete v kategórii módni návrhári a topánky, obuv.