Louis Vuitton: Kolekcia Pre-Fall 2021

Louis Vuitton: Kolekcia Pre-Fall 2021

22. marca 2021, Louis Vuitton, Kolekcia Pre-Fall 2021

Sponzorovanej odkazy:

Jesenná kolekcia Louis Vuitton Pre-Fall 2021 je presýtená optimizmom pozitívna a plná „Vuittamínov“. Povýšený praktický sofistikovaný štýl na novú, neošúchanú a originálnu úroveň.

Nicolas Ghesquiere, umelecký riaditeľ dámskych kolekcií, predstavuje prostredníctvom troch hlavných štylistických pilierov, ktoré vychádzajú z kľúčových návrhov vytvorených počas jeho pôsobenia v tomto módnom dome, vízie, ktoré sú stelesnením samej podstaty ženy podľa značky Louis Vuittona.

Tri piliere štýlu LV

  • Nový romantizmus – Opulentný dizajn, ktorý spája jemnosť materiálov a delikátnych výšiviek s urbanistickým štýlom a vyvoláva osobné spomienky.
  • Energická športová móda – Pracuje s farebnými kombináciami a znovu objavuje farebné bloky. Modrá / bordó, červená / fialová, citrónová / limetková…
  • Návrat k základom – Nová podoba ikonických modelov módneho domu, ktorá znovu dobýva svet prostredníctvom preverenej klasiky.

Veľvyslankyňou kolekcie Pre-Fall 2021 je jedinečná Stacy Martin. Objektívom Nicolasa Ghesquiere vystupuje ako hrdinka v novom poňatí Nouvelle Vague.

"Stacy vyniká vrodenou eleganciou a inšpirujúcou osobnosťou. Hlboko rešpektujem jej kariéru, výrazné postoje aj úlohy, ktorých sa zhostila. Fotografovanie so Stacy som si užíval. Je tak svieža a bezprostredná, veľmi sa mi páči spôsob, ktorým predvádza moje kolekcie, "hovorí Nicolas Ghesquiere.

Zdroj foto: Louis Vuitton

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.