Nebojte sa odhaliť nohy! / Dámske šortky na leto 2011

Nebojte sa odhaliť nohy! / Dámske šortky na leto 2011

22. júla 2011, dámske šortky, leto 2011, šortky, kraťasy, trendy 2011

Sponzorovanej odkazy:

Existujú dámy, ktoré nedajú na šaty a sukne dopustiť, ale predsa len sa nájdu príležitosti, keď sú šortky praktickejší a pohodlnejší variant. Či už sa jedná o výlety a prechádzky do prírody, festivalové vyčíňanie či obyčajné posedenie pred otvoreným nebom, šortky pre vás budú skvelou voľbou. Ak máte strach, že nevyzerajú dostatočne elegantne a pre slávnostnejšie a formálnejší príležitosti sa príliš nehodia, najnovšie trendy vás vyvedú z omylu. Tento rok totiž nefrčia len ležérne džínsové kraťasy, ale napríklad aj balónové šortky z hladkých a luxusne vyzerajúcich materiálov. Poďme si ale najnovšie trendy prejsť postupne a môžem vás už teraz uistiť, že si nájdete pre vás tie pravé.

Späť k vysokým pásom

Veľa kolekcií na jar a leto 2011 sa vracala do minulosti a retro je jednou z hlavných tendencií tejto sezóny. Šortky tak zaznamenali obmenu v podobe zvýšeného pásu, ktorý opticky predĺžia vaše nohy a zúžia pas. Zvoľte k nim farebné tričko, tielko alebo košeľu, ktoré nezabudnite do kraťasiek zastrčiť. Celý outfit môžete doplniť zaujímavým úzkym opaskom.

Bez mašličky ani ranu

Veľmi pohodlný a navyše štýlový variant šortiek sú tie balónového a voľného strihu. Objavujú sa v zaujímavých a výrazných farbách a perfektne sa k nim hodí opasok s mašličkou, ktorá sa tento rok objavuje na všetkých možných doplnkoch.

Nesmrteľný denim

Ani klasické džínsové šortky tento rok nie sú mimo hry a napríklad na letných festivaloch sú snáď najobľúbenejším kúskom oblečenia. Zvoliť môžete ako svetlé, tak tmavé, s otrhanými nohavicami i s najrôznejšou potlačou, napríklad kvetinovou.

Ultra krátke

Ak chcete ísť v stopách hviezd, ako sú Rihanna, Lady Gaga alebo Beyonce, a ste majiteľkou výstavných nôh, nebojte sa ich ukázať a oblečte sa do ultra krátkych šortiek. Materiálov sa ponúka veľa, od kože cez denim až ku čipke. Záleží len na vás, na čo si trúfnete.

Zdroj: www.shopstyle.co.uk , iStockphoto / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.