Pandora: Medzinárodný deň žien ako ženská spolupatričnosť

Pandora: Medzinárodný deň žien ako ženská spolupatričnosť

6. marca 2021, Pandora: Medzinárodný deň žien, MDŽ, ženská spolupatričnosť

Sponzorovanej odkazy:

Značka Pandora sa spojila s oceňovanou filmovou režisérkou Irene Baqué, aby pri príležitosti Medzinárodného dňa žien zdôraznila význam ženskej spolupatričnosti. Nechajte sa inšpirovať príbehmi žien rôzneho veku a z rôznych prostredí, ktoré spája spoločná sila a odhodlanosť si vzájomne pomáhať.

Režisérka Irene Baqué

Irene Baqué sa špecializuje na režírovanie filmov zameraných na otázky rodovej rovnosti a práv žien a zachytila skutočné príbehy inšpiratívnych žien, ktoré zdôrazňujú neoceniteľnú potrebu ich vzájomnej podpory, aby si poskytli silu, nezdolnosť a dôveru. Trojdielna séria krátkych filmov predstavuje skupinu silných hlasov a odhaľuje, čo rôzne sesterstvo znamená pre ženy v rôznych fázach života a ako im tieto vzťahy pomáhajú rásť a vyvíjať sa.

Creole Cuts, Sisterhood a Soul Swimmers

Skupiny žien zahŕňajú Creole Cuts, skupinu dýdžejek a kreatívnych osobností oslavujúcich zvuky svojho karibského dedičstva, štyri generácie žien z jednej rodiny spojených nástrahami materstva a Bluetits, 15-člennú skupinu žien rôzneho veku a z rôznych prostredí, ktoré spojila láska k plávaniu v divokej vode. Všetky ženy otvorene preberajú svoje osobné boje a svoje neporušiteľné puto a silu, ktorú ako kolektív majú. Cieľom filmov je inšpirovať ostatné po celom svete, aby stáli pospolu a boli pripomienkou, že v prevahe je pozitívna sila.

"Pre mňa sesterstvo znamená podporu, lásku a povzbudenie medzi ženami a tento projekt mi dal príležitosť ukázať to vo filmoch prostredníctvom príbehov pozoruhodných žien. Jednota, prijatie, rovnosť a posilnenie postavenia sú v dnešnom svete zásadné a Medzinárodný deň žien slúži ako aktívna výzva k zmene, aby sa toho dosiahlo, "hovorí Irene Baqué.

Carla Liuni, marketingová riaditeľka značky Pandora, dodáva: „Vo fázach našich životov zostáva konštantou jedna vec – dôležitosť mať okolo seba ďalšie ženy, ktoré sa do vás vcítia a podporia vás – sesterstvo. Poverili sme Irene, aby tieto filmy vytvorila včas k Medzinárodnému dňu žien, aby predviedla silu sesterstva a pripomenula potrebu dať všetkým ženám možnosť prehovoriť a oslavovať životné úspechy ostatných, či už veľké, alebo malé. “

Sesterstvo Pandory

Séria Sesterstvo je súčasťou trvalého cieľa značky Pandora dať možnosť prehovoriť ľuďom po celom svete, aby vyjadrili to, kým sú, aj veci, ktoré sú pre nich dôležité.

Videá série Sesterstvo nájdete na webe Pandora

Zdroj foto: Pandora

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii módne peklo a ostatné.