Nové fotografie finalistiek Českej Miss ESSENS

Nové fotografie finalistiek Českej Miss ESSENS

5. marca 2021, Nové fotografie finalistiek Českej Miss ESSENS, súťaž krásy, Miss ESSES, fotografie

Sponzorovanej odkazy:

Finalistky Českej Miss ESSENS prešli ďalšou premenou. Počas oficiálneho fotenia v Prahe si ich do svojej starostlivosti vzal tím popredného českého vizážistu Pavla Kortana z ESSENS Boudoir a stylistka Lenka Koutníková. Nechýbal ani tím Franck Provost. V rade už druhé fotenie sa nieslo v duchu jeansov, odvážneho líčenia a veľkých zmien.

Spojením kúzla vizážistov, stylistov, kaderníkov a profesionálnych fotografov vznikajú unikátne snímky, ktoré sú pre profesionálnu dráhu modelky nepostrádateľné. Finalistky Českej Miss ESSENS mali už raz možnosť pózovať pred objektívmi fotoaparátov a predstavili sa tak svetu vo svojej absolútnej prirodzenosti. Tentoraz ich čakala nová výzva, pri ktorej získavali drahocenné skúsenosti.

"My sme už dievčatá raz ukázali v prirodzenom vzhľade, kedy sme sa snažili, aby vyznela ich prirodzená krása. Tentoraz sme sa rozhodli, že so svojimi úžasnými kolegyňami, na ktoré som patrične hrdý, urobíme dievčatám výraznejšie dymové líčenie. Verím, že sa bude ľuďom páčiť. "Komentoval líčenie finalistiek vizážista Pavel Kortan.

Zmyselne výrazné a v jeansoch

Výrazné líčenie tak podčiarklo celý outfit, ktorý dievčatá vyskúšali. Zahalené jeansovou módou si v topánkach od partnera súťaže Botovo.cz došli pre unikátne zábery a plno nových zážitkov. Ktorá z nich si ale dôjde pre korunku, je zatiaľ otázkou.

„Pre niektoré dievčatá išlo o premiéru, a tak sa úplne prvýkrát v živote zverili do rúk profesionálov a mohli tak načúvať ich radám. Všetky finalistky sledujeme počas všetkých aktivít, ktoré v rámci súťaže Česká Miss ESSENS absolvujú a progres niektorých z nich je zrejmý už teraz, "hovorí riaditeľka súťaže Veronika Farářová a zároveň dodáva, že:“ Finalistky čaká ešte niekoľko fotení, medzi ktorými budú mať možnosť zúčastniť sa workshopu napríklad v pózovaní pred fotoaparátom pod taktovkou úspešných modeliek z predchádzajúcich ročníkov Českej Miss, školenia v líčení so spomínaným tímom z ESSENS Boudoir, a ďalšie zaujímavé aktivity, ktoré im pomôžu získať skúsenosti aj sebadôveru. "

  • Celé fotenie prebiehalo pod taktovkou skúseného fotografa Petra Husera.
  • Web: www.ceskamiss.cz
  • Zdroj fotografií: Česká Miss

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii módne peklo a ostatné.