Na jar sa všetko zelená, tak prečo nie vaša Mybelka?

Na jar sa všetko zelená, tak prečo nie vaša Mybelka?

14. marca 2021, Kabelky, Mybelka, navrhnuté osobne kupujúcim, originálne, Poľsko, koža, česká značka Mybelka

Sponzorovanej odkazy:

Všetci sa už tešia na jar, hrejivé slnečné lúče a prvé zelené výhonky. Jar je symbolom nových začiatkov a prebúdzajúcej sa prírody. Nechajte sa inšpirovať obidvom a pripravte sa na pozitívnejšie jarné dni novou kabelkou Mybelka v šik zelenej farbe.

Keď sa povie Mybelka

Značku založili dvaja vysokoškoláci – Agnieszka a Adam. Ich Mybelku možno opísať v troch slovách – jedinečná, kvalitná a vaša. Mybelka je stelesnením toho, o čom dievča a žena aspoň občas sníva. Môžete sa stať návrhárkou svojej vlastnej kabelky.

Práve preto si možno zvoliť vlastný tvar, kožu, opasok, kovanie, podšívku a dokonca aj pridať gravírovanie. Už sa vám iste stalo, že ste v obchode videli nejaký kúsok ktorý sa vám páčil, ale nejakú maličkosť by ste na ňom zmenili.

Mybelka je len jedna

Pri českej značke kabeliek Mybelka si môžete navrhnúť kabelku presne podľa svojich požiadaviek. Zvoľte si tvar, materiál, kovanie, farbu a získajte módny kúsok, ktorý vás bude sprevádzať od tohtoročnej jari po mnoho ďalších rokov.

Kabelky sa šijú v Poľsku, kde má módny priemysel a šitie dlhoročnú tradíciu. Kabelky vyrába tamojšia rodinná firma, ktorá pre značku Mybelka šije kabelky ručne a do každej vkladá kus seba. Záleží im na každučkom detaily! Koža pochádza z veľkej časti aj z Poľska, zvyšné sú potom z Talianska.

Len tá jediná – tá vaša

Pri kabelkách značky Mybelka je klasikou ručná práca, luxusné kože a perfektné spracovanie. To robí z Mybelky neodolateľné pokušenie a originálny módny doplnok.

Za koľko ich kúpite?

Ceny kabeliek značky Mybelka sa pohybujú od 72 do 84 €. Za príplatok 6 € je možné dokúpiť zlaté kovanie a za 10 € gravírovanie.

Zdroj foto: Mybelka.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii doplnky, kabelky a tašky, módni návrhári a značky a značkové oblečenie.