Reserved Athleisure: jar v pohodlí

Reserved Athleisure: jar v pohodlí

12. marca 2021, Reserved, jarná móda, dámske oblečenie, dámska obuv

Sponzorovanej odkazy:

Jar nám každým dňom viac a viac ťuká na vrátka a priaznivé počasie týchto posledných dní to len dokazuje. Nebude trvať dlho a nastane čas, kedy bude potrebné nahradiť teplé zimné kabáty za ľahšie vzdušnejšie bundy. Práve v jarnom období ľudia začínajú častejšie chodiť von, užívajú si žiaru slniečka a organizujú pikniky s tými najbližšími na rozkvitnutej lúke či v hĺbke lesa.

Módny reťazec Reserved sa na túto dobu starostlivo chystal a nedávno predstavil novú dámsku kolekciu jarných odevov, ktoré sú tak pohodlné a zároveň štýlové, že v nich budú chcieť ísť na prechádzku aj tí, ktorí normálne preferujú zostávať doma.

Heslo kolekcie: menej je viac

Nie je nič lepšie, než vlastniť v skrini viacero jednoduchých minimalistických kúskov, ktoré sa hodia takmer ku všetkému. Tým sa tiež riadi táto nová jarná kolekcia od Reserved – jej základnými črtami sú farba, strih komplimentujúci vašu postavu a kvalita materiálu. Nielenže vám to teda ohromne pristane, ale navyše budete mať dojem, že na sebe máte domáce oblečenie – až tak pohodlné kúsky to sú.

Pozrite sa napríklad na túto súpravu mikiny v mentolovej farbe za 20 € a tepláky v rovnakej farbe za rovnakú cenu (20 €). Oba tieto kúsky sú tzv. „ECO AWARE“ – sú vyrobené z organickej bavlny, ktorá je pestovaná zo semienok, ktoré nie sú geneticky modifikované a z recyklovaného polyesteru, vďaka ktorému je oblečenie odolné, rýchlo schne a nevyťahuje sa.

Jarnú pohodu však nemusíte nutne zažívať v mikine a teplákoch, Reserved vám ponúka napríklad aj čiernu krátku blúzku s viazaním, plisovanou maxi sukňou, alebo elegantné nohavice so širokými nohavicami. Ak už sa teda chystáte na akúkoľvek udalosť, vďaka kombinácii príjemného materiálu s elegantným vzhľadom vyťažíte z oblečenia maximum za pekné ceny.

Mokasíny, papuče či tenisky a kabelku k tomu

Nielenže je potrebné meniť zimné oblečenie za jarné, ale k tomu je tiež dobré dbať na obuv a patričné doplnky. Viete napríklad, ako vyzerajú topánky typu Mules? Nemusíte sa hanbiť ak nie, ja som to totiž doteraz tiež nevedela – sú to skrátka topánky na podpätku so zašpicatenou prednou časťou. Tých nová kolekcia ponúka najviac.

Ďalej na e-shope nájdete štýlové kabelky rôznych veľkostí, batohy, ľadvinky, brašne či tašky cez rameno so splietanou chlopňou.

Zdroj foto: Reserved

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Michaela Hnátková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky a topánky, obuv.