Česká Miss ESSENS: pomáha predajom módnych kúskov

Česká Miss ESSENS: pomáha predajom módnych kúskov

8. marca 2021, Česká Miss ESSENS, predaj módnych kúskov, charita, Vízia 97

Sponzorovanej odkazy:

Výťažok z novoročného charitatívneho bazáru Českej Miss ESSENS podporí projekty Nadácie Dagmar a Václava Havlových VÍZIA 97. Charitatívny bazár Českej Miss ESSENS, ktorý sa kvôli pandémii koronavírusu presunul do virtuálneho sveta prebehol v sobotu 9.1.2021.

"Zdravie je pre nás prioritou a rešpektujeme všetky vládne nariadenia. Aj s ohľadom na ne, nebolo možné uskutočniť bazár v plánovanom rozsahu. Ďakujem veľmi za účasť všetkým známym tváram, ktoré sa do akcie zapojili a za podporu celému tímu Českej Miss ESSENS. V tejto dobe je viac ako inokedy dôležité, aby sme stáli pri sebe a pomáhali tam, kde je to potrebné. O to sa budeme snažiť aj v budúcnosti, "hovorí riaditeľka Českej Miss ESSENS Veronika Farářová.

Dražili sa nielen vybrané kúsky odevov zo šatníkov Českých Miss, ale aj ďalších známych osobností. Ambasádorkou tohto ročníka Českej Miss ESSENS je Eliška Bučková a bola jednou z VIP osobností, ktoré v priamom online prenose privítala riaditeľka Českej Miss ESSENS Veronika Farářová. Eliška venovala do predaja dokonca aj šaty od thajského návrhára, v ktorých zažiarila na Miss Universe.

"Som veľmi rada, že sa nakoniec podarilo zorganizovať charitatívny bazár Česká Miss ESSENS aspoň online, pretože sme ho chystali dlho a bohužiaľ sa vždy niečo skomplikovalo kvôli momentálnej situácii. Myslím, že sa nám to podarilo, milovníci módy si mohli urobiť radosť a dopriať si exkluzívne kúsky známych osobností za zlomok pôvodnej ceny. A všetok výťažok pôjde na Nadáciu Vízia 97, kde vieme a máme istotu v tom, že sa financie použijú naozaj tam, kde sú potrebné., "Dodáva Eliška Bučková.

Výťažok bude venovaný VÍZII 97

Urobiť radosť sebe kúpou štýlového oblečenia či doplnkov, ale hlavne pomôcť druhým, to je o čo tu ide. Všetkým, ktorí sa podieľali a obohatili svoj šatník na charitatívnom bazáre o módne kúsky od známych osobností a prispeli tak na dobrú vec patrí veľké poďakovanie. Celkový výťažok z bazáru Českej Miss ESSENS je 105 tisíc korún a bude venovaný Nadácii Dagmar a Václava Havlových VÍZIA 97.

A že v online charitatívnom bazáre Českej Miss ESSENS bolo možné získať krásne kúsky oblečenia. Od Jany Doleželovej šaty z Miss Bora Bora, od Kate Matl jej bundu z natáčania videoklipu. Karolína Kokešová ponúkla topánky z finále Českej Miss 2019, na bazáre sa objavila aj dizajnová váza z ESSENS Boudoir od Martiny Pištělákovej, ktorá je súčasťou programu Ako sa stavia sen. Česká Miss ESSENS dala do bazáru šaty od Ponerov, ktoré vyniesli Kláru Vavruškovú na finále Českej Miss 2019. V neposlednom rade herečka Barbora Mottlová ponúkla brokátový kabátik, v ktorom stvárnila rolu vojvodkyne Kate v čínskom veľkofilme.

"Veľmi ďakujem Českej Miss ESSENS za usporiadanie charitatívneho bazáru pre dobrú vec. Venovaná čiastka pôjde na pomoc slobodným matkám a týraným ženám, ktoré potrebujú podporu nielen v tejto zložitej dobe, "hovorí Dagmar Havlová, predsedníčka Správnej rady Nadácie Dagmar a Václava Havlových VÍZIA 97.

Tohtoročný charitatívny bazár bol úspešne zakončený a organizátor sa do budúcnosti nebráni jeho opakovaniu či ďalším charitatívnym akciám. "Mám radosť, že sa v rámci charitatívneho bazáru vybralo krásnych 105 tisíc korún. Celá táto suma bude venovaná na Nadáciu Dagmar a Václava Havlových VÍZIA 97. Už teraz vymýšľame ďalšie akcie na podporu projektov pani Havlovej, "doplnila za Českú Miss ESSENS, riaditeľka Veronika Farářová.

Česká Miss ESSENS

Česká Miss je najprestížnejšia a jediná národná súťaž krásy v Českej republike s tridsaťročnou tradíciou. V rámci uplynulých ročníkov sa Českou Miss chcelo stať tisíce dievčat, ktoré si účasťou v súťaži a ziskom titulu chceli splniť svoj sen. Česká Miss je súťaž krásy usporiadaná od roku 2005 najskôr ako konkurenčná udalosť vtedy tradičnejšie Miss Českej republiky, ktorá bola v roku 2010 so súťažou Česká Miss zlúčená. V roku 2020 získala Česká Miss v histórii vôbec prvýkrát titulárneho partnera, a to spoločnosť ESSENS. V súčasnej dobe teda už používa oficiálny názov Česká Miss ESSENS. Minulý ročník patril k vôbec najúspešnejšiemu. Priamy prenos odvysielala TV Prima na čele s Liborom Boučkom a víťazky zabodovali na svetových súťažiach. Karolína Kokešová vyhrala Miss Global v Mexiku a Klára Vavrušková sa stala treťou najkrajšou ženou planéty vďaka svetovej súťaži Miss Earth na Filipínach a získala tak titul Miss Earth Water 2019. Viac na www.ceskamiss.cz .

Nadácia Dagmar a Václava Havlových VÍZIA 97

Nadácia Dagmar a Václava Havlových VÍZIA 97 má pomerne široký záber činnosti a záujmov. Prioritne sa orientuje na počiny v oblasti kultúrnej, sociálnej, vzdelávacej a zdravotníckej. Nadácia sa zameriava vo svojich snahách a cieľoch – v duchu svojho názvu – predovšetkým do budúcnosti, pričom by sa však všímali niektoré pálčivé problémy súčasnosti. Činnosť Nadácia má svoj hlboký zmysel, pretože podpora toho, čo sa zhodnotí až časom, čo má rys priekopníctvo a vizionárstvo, je spoločnosťou často vnímané ako niečo zatiaľ nedôležité a okrajové, ako niečo, čo má ešte čas a nie je potrebné sa tým zaoberať. Nadácia sa snaží tejto „krátkozrakosti“ svojimi projektmi čeliť a naprávať ju. V tom je tiež jej poslanie a nezastupiteľné miesto. Viac na www.vize.cz ,

Zdroj foto: Česká Miss ESSENS

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, módni návrhári, ostatné a značky a značkové oblečenie.