Flip-flopy čiže dámske žabky

Flip-flopy čiže dámske žabky

26. júla 2011, dámske žabky, plážová obuv, flip-flopy, dámske topánky, plážovky, letná obuv, platforma, podpätok

Sponzorovanej odkazy:

Najlepšia letná obuv pre dámy sú bezpochyby flip-flopy čiže žabky! Sú pohodlné, sexy a tiež veľmi praktické. Snáď žiadne iné topánky nie sú tak skladné, ako žabky. Ak sa s nimi vybavíte na letnú dovolenku, nebude s nimi mať určite žiadny problém pri balení. Zaberú vám len minimum miesta. Trúfnem si aj povedať, že u žabiek máte ten najväčší výber. Ako medzi farbami tak dizajnom.

Flip-flopy čiže dámske žabky (http://www.luxurymag.sk)

Žabky sú jednoduché topánky. Dalo by sa povedať, že je to len podrážka s pásikom, ktorý sa prepletie medzi vaším palcom a ukazovákom na nohe. Aj keď vyzerajú jednoducho, je neuveriteľné, aká sa s nimi dá urobiť paráda. Môžete si vybrať klasické žabky bez akýchkoľvek príkras. U takýchto môžete vyskúšať všetky farby, na ktorých predovšetkým záleží. Veľkou výhodou je, že žabky nie sú tak drahé, a preto si kúpte len klasické napríklad v štyroch odlišných farbách ku každým šatám jedny.

Flip-flopy čiže dámske žabky (http://www.luxurymag.sk)

Pre náročnejších sú tu aj napríklad žabky s lesklými kamienkami. I keď je to len obyčajná bižutéria, vaše žabky nádherne ozdobia a stanú sa nevšednými. Nebudú už vyzerať, ako klasické plážovky, ale ako krásne črievičky. Ak si ich obľúbite budete ich môcť nosiť aj do spoločnosti.

Flip-flopy čiže dámske žabky (http://www.luxurymag.sk)Flip-flopy čiže dámske žabky (http://www.luxurymag.sk)

Ďalšie ozdobou pre vaše žabky sú tiež napríklad napodobeniny letných kvietkov z látky alebo kože. Inak vyzerajú aj žabky s dvojitým pásikom. Aj keď sú žabky dosť lacné, s dvojitým pásikom vzbudzujú nádej, že boli drahšie. Iné ozdoby snáď už na žabkách ani nenájdete. Veľmi obľúbené sú tiež žabky s flitrami, ktoré ale moc dlho trblietavé nevydržia a potom aj žabky s rôznymi napodobeninami drobných zvieratiek.

Flip-flopy čiže dámske žabky (http://www.luxurymag.sk)Flip-flopy čiže dámske žabky (http://www.luxurymag.sk)Flip-flopy čiže dámske žabky (http://www.luxurymag.sk)

Ďalšie vylepšenia žabiek môže byť v samotnom dizajne. Za tie roky, čo sa žabky vyrábajú sa ich vzhľad dosť zmenil. Nemusíte mať len klasické žabky s placatou podrážkou ale aj na vysokej platforme. Takéto žabky vyzerajú úplne inak a zvýrazňujú vašej ženskosť. Ďalším tuningom, s ktorým výrobcovia žabiek prišli, je takzvané,, tlačítko ". Vyzerá veľmi roztomilo, ale ak sa vám nepáči, že v žabkách šmajdáte, tak v žabkách s tlačítkom budete ešte viac. Možností je holt veľa, stačí si len vybrať.

Flip-flopy čiže dámske žabky (http://www.luxurymag.sk)Flip-flopy čiže dámske žabky (http://www.luxurymag.sk)

Zdroje: www.shopstyle.com Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.