Flip-flopy čiže dámske žabky

Flip-flopy čiže dámske žabky

26. júla 2011, dámske žabky, plážová obuv, flip-flopy, dámske topánky, plážovky, letná obuv, platforma, podpätok

Sponzorovanej odkazy:

Najlepšia letná obuv pre dámy sú bezpochyby flip-flopy čiže žabky! Sú pohodlné, sexy a tiež veľmi praktické. Snáď žiadne iné topánky nie sú tak skladné, ako žabky. Ak sa s nimi vybavíte na letnú dovolenku, nebude s nimi mať určite žiadny problém pri balení. Zaberú vám len minimum miesta. Trúfnem si aj povedať, že u žabiek máte ten najväčší výber. Ako medzi farbami tak dizajnom.

Žabky sú jednoduché topánky. Dalo by sa povedať, že je to len podrážka s pásikom, ktorý sa prepletie medzi vaším palcom a ukazovákom na nohe. Aj keď vyzerajú jednoducho, je neuveriteľné, aká sa s nimi dá urobiť paráda. Môžete si vybrať klasické žabky bez akýchkoľvek príkras. U takýchto môžete vyskúšať všetky farby, na ktorých predovšetkým záleží. Veľkou výhodou je, že žabky nie sú tak drahé, a preto si kúpte len klasické napríklad v štyroch odlišných farbách ku každým šatám jedny.

Pre náročnejších sú tu aj napríklad žabky s lesklými kamienkami. I keď je to len obyčajná bižutéria, vaše žabky nádherne ozdobia a stanú sa nevšednými. Nebudú už vyzerať, ako klasické plážovky, ale ako krásne črievičky. Ak si ich obľúbite budete ich môcť nosiť aj do spoločnosti.

Ďalšie ozdobou pre vaše žabky sú tiež napríklad napodobeniny letných kvietkov z látky alebo kože. Inak vyzerajú aj žabky s dvojitým pásikom. Aj keď sú žabky dosť lacné, s dvojitým pásikom vzbudzujú nádej, že boli drahšie. Iné ozdoby snáď už na žabkách ani nenájdete. Veľmi obľúbené sú tiež žabky s flitrami, ktoré ale moc dlho trblietavé nevydržia a potom aj žabky s rôznymi napodobeninami drobných zvieratiek.

Ďalšie vylepšenia žabiek môže byť v samotnom dizajne. Za tie roky, čo sa žabky vyrábajú sa ich vzhľad dosť zmenil. Nemusíte mať len klasické žabky s placatou podrážkou ale aj na vysokej platforme. Takéto žabky vyzerajú úplne inak a zvýrazňujú vašej ženskosť. Ďalším tuningom, s ktorým výrobcovia žabiek prišli, je takzvané,, tlačítko ". Vyzerá veľmi roztomilo, ale ak sa vám nepáči, že v žabkách šmajdáte, tak v žabkách s tlačítkom budete ešte viac. Možností je holt veľa, stačí si len vybrať.

Zdroje: www.shopstyle.com Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.