ALO diamonds zbrojí na Valentína

ALO diamonds zbrojí na Valentína

9. februára 2021, šperky, Valentín, česká značka Alovi

Sponzorovanej odkazy:

Deň svätého Valentína, skrátene Valentín, sa oslavuje každý rok 14. februára ako sviatok lásky a náklonnosti medzi intímnymi partnermi. Je to deň, kedy sa posielajú darčeky, kvety, cukrovinky a pohľadnice s tematikou srdca, ktoré je symbolom lásky.

Alovi je láska

Česká klenotnícka značka Alovi vznikla v roku 2016 ako sesterská značka ALO diamonds. Všetky šperky sa vyrábajú v klenotníckych ateliéroch v pražských Holešoviciach. Je to rebelka, ktorá prináša módne trendové šperky pre sebavedomé ženy a dievčatá a v každom kúsku sa blyští diamant. Značka Alovi má anglické slovo láska priamo v názve a je teda pre nákup šperku pre zamilovaných ako stvorená.

Valentínska kolekcia Alovi dáva vyniknúť srdiečkam v náramkoch, náhrdelníkoch aj náušniciach. Povedzte jej, čo pre vás znamená, s luxusným náramkom z kolekcie Alovi Love Message s jemnou retiazkou zo 14kt žltého, ružového, alebo bieleho zlata a diamantovým príveskom v tvare spojených sŕdc s nápismi You a Me. V rovnakom prevedení kúpite aj náhrdelník s jemnou retiazkou a srdce s nápismi You a Me. Obdarovať môžete svoju partnerku aj šperkom do uší. Napríklad náušnice zo 14 karátového žltého, bieleho, alebo ružového zlata s briliantmi Sparkling Hearts rozohrejú jej srdce a potešia na duši.

Náramky pre páry

Ak niekto tento symbol lásky nemá rád, môžete si vybrať spotrebný Shamballa náramok. Tieto náramky sú ** dámske aj pánske ** s farebnou šnúrkou a guľôčkami zo 14 karátového zlata v bielom, zlatom a ružovom zlate. Týmto šperkom spojíte svoju ** partnerskú lásku ** a všetkým ukážete, že k sebe patríte. V ponuke tieto náramky dostanete so šnúrkou vo farbe sivej, čiernej a červenej a za cenu od 84 € s darčekovým balením a dopravou zdarma.

Chystáte sa v tento deň požiadať svoju milovanú o ruku? Pre túto významnú príležitosť Alovi pripravila prstene v tvare srdca, vo všetkých farbách zlata ozdobené diamantami. Napríklad zásnubný prsteň s briliantom Sweet Heart zo 14 karátového ružového zlata z kolekcie Love message bude určite skvelý výber. Kúpiť ho môžete už za krásnych 380 € a to buď v predajniach, alebo na e-shope www.alove.cz .

"Milujem život, pretože mi dal teba. Milujem teba, lebo ty si môj život. "John Lennon.

Zdroj foto: Alovi

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Mischa Pavlačková. Článok nájdete v kategórii doplnky, módni návrhári a značky a značkové oblečenie.