Hodinky Bulova: Svetová špička pôvodom z Česka

Hodinky Bulova: Svetová špička pôvodom z Česka

30. júla 2011, hodinky, Bulova, hodinky Bulova, Bulova Accutron, A-Hodinky, A-hodinky.cz, dámske hodinky

Sponzorovanej odkazy:

Svet sa prepája, vzdialenosti sa zmenšujú a vedomie si presného času stále viac a viac nadobúda na význame. Meranie času však nemusíme vnímať iba v tomto slova zmysle, ale zároveň sa môžeme sústrediť na jeho krásnu stránku. Ideálnym objektom sú v tomto ohľade náramkové hodinky. Hodinky predsa nosíme na rukách nielen preto, aby sme všade boli včas, ale aj preto, že sú výborným módnym doplnkom, ktorý skvele dotvorí náš celkový outfit.

Z histórie Bulova

Medzi špičku v oblasti nielen náramkových hodiniek patrí už roky značka Bulova , ktorá je v rámci koncernu Citizen vôbec najväčším výrobcom hodiniek na svete. Táto značka má pre nás Čechy zaujímavú tradíciu. Založená bola totiž v roku 1875 českým rodákom Jozefom Bulova, ktorý emigroval z nášho územia do Spojených štátov amerických vo veku devätnástich rokov. V dôsledku úspechu spojeného s veľkou dopytom po jeho hodinkách otvoril v roku 1912 svoju prvú továreň na sériovú výrobu hodiniek vo Švajčiarsku.

Celosvetovo sa potom značka Bulova preslávila najmä vďaka svojmu zapojeniu do vesmírneho programu USA, kde súperila so spoločnosťou Omega. Celé desaťročia boli meracie prístroje Bulova súčasťou NASA. Nedávnou udalosťou sa stalo vydanie novej limitovanej edície hodiniek Bulova Accutron , ktorá ako prvá získala certifikát na používanie ako referenčná časomiera u amerických železničiarov.

Hodinky Bulova v SR

Hodinky Bulova sú kvalitné, ale tiež chic. Potvrdzuje to množstvo modelov dámskych hodiniek Bulova, ktoré na slovenskom internete ponúka napríklad shop A-hodinky-cz . Ten sa špecializuje na sortiment luxusných hodiniek a tie značky Bulova patrí medzi tie najobľúbenejšie. Hodinky Bulova pôsobia okázalo, ale napriek tomu decentne. Celkom ich A-hodinky.cz ponúka na sto dvadsať kusov hodiniek, pričom zaručuje najnižšiu cenu na trhu. Vybrať si teda môže naozaj každý z mnohých modelov, ktoré tak budú presne vyhovovať vašim potrebám a túžbam.

zdroj: http://www.a-hodinky.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Vašek. Článok nájdete v kategórii šperky a hodinky.