Súťaž krásy Česká Miss ESSENS má vlastnú kolekciu športového oblečenia

Súťaž krásy Česká Miss ESSENS má vlastnú kolekciu športového oblečenia

21. januára 2021, Česká Miss ESSENS, kolekcia, športové oblečenie, dostupná všetkým

Sponzorovanej odkazy:

Týmto počinom súťaž krásy Česká Miss ESSENS podporuje zdravý životný štýl a šport! Prečo? Pretože jednou z hlavných myšlienok súťaže je aktívny a zdravý životný štýl. Vďaka tomu táto tradičná súťaž krásy prichádza na trh s vlastnou športovou kolekciou, ktorá je kombináciou nielen funkčného športového oblečenia, ale aj dokonalého štýlu. A pozor, aj vy si môžete tieto krásne kúsky z novej kolekcie zaobstarať.

Súťaže krásy môžu byť často vnímané ako povrchné, teda zamerané len na krásu tváre. Ale pravda je inde, Česká Miss ESSENS zastáva myšlienku v zdravom tele zdravý duch. A preto jedna z aktivít na podporu tejto myšlienky je tvorba vlastnej kolekcie športového oblečenia, ktorá je zatiaľ len pre dámy.

Projekt s firmou Draps

Jedným z rozhodujúcich parametrov bola samozrejme funkčnosť materiálu, strih, ale aj podpora českej ekonomiky a českých spoločností. Firma Draps, ktorá sa na tomto projekte podieľala, je už dlhodobým a uznávaným partnerom súťaže.

"Farby a celkový štýl sú veľmi elegantné a pridávajú na ženskosti. Pre historicky prvú kolekciu športového oblečenia Českej Miss ESSENS sme sa rozhodli pre farby čiernu, zlatú a bielu, ktoré sú oficiálnymi farbami súťaže, "informovala riaditeľka súťaže Veronika Farářová.

Kolekcia dostupná všetkým

Nejde len o športové oblečenie pre finalistky, ale zaobstarať si ju môže ktokoľvek z vás. Dostupná bude od 25.1.2021 na eshope Česká Miss .

Kolekciu prezentujú finalistky

Túto unikátnu kolekciu nafotili víťazky minulého ročníka Klára Vavrušková, ktorá získala tretie miesto na svetovej súťaži Miss Earth a titul Miss Earth Water 2019, Karolína Kokešová, ktorá sa stala svetovou víťazkou súťaže Miss Global v Mexiku a Barbora Hodačová, Česká Miss 2019.

"Keď som mala možnosť prvýkrát si vyskúšať športovú kolekciu Českej Miss ESSENS, bola som naozaj prekvapená, ako úžasne sedela a aká bola na tele príjemná. Myslím si, že každú ženu pre tréning povzbudí štýlové, a hlavne príjemné športové oblečenie. A keďže je šport veľkou súčasťou môjho života, tak je pre mňa nová kolekcia viac ako ideálna, "prezradila Bára Hodačová, Česká Miss 2019.

Fotografie vznikli

  • v partnerskom fitness John Reed
  • o vizáž sa postarali vizážisti z ESSENS Budoiru
  • úpravu vlasov malo na starosti kaderníctvo Franck Provost
  • foto Anna Koniaeva

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, módni návrhári a značky a značkové oblečenie.