Značka Jamie Collection nejde cestou zľavových ponúk

Značka Jamie Collection nejde cestou zľavových ponúk

26. januára 2021, Značka JC, Jamie Collection, zľavy, ponuky

Sponzorovanej odkazy:

Nová česká odevná značka Jamie Collection má vlastnú filozofiu, podľa ktorej tvoria kolekcie. Zákazníci sa u nej nedočkajú zľavových akcií ani výpredajov. Prečo to tak je? Rozhodne to nie je preto, že by si majiteľky Jamie Collection nepriali nadchnúť nové nakupujúce, alebo odmeniť tie existujúce.

Ich tvorba ale nepodlieha sezónnym zmenám, navrhujú bez tlaku na prispôsobenie sa trendom a mimo diktát fast fashion. Hoci sa portfólio Jamie Collection neustále rozširuje, pribúdajú modely univerzálne nositeľné.

Ručne vyrábané v Česku

Značka Jamie Collection si na začiatku svojho pôsobenia určila pravidlá, ktorými sa chce riadiť. Je to ručné šitie u českých krajčírok, používanie kvalitných a príjemných materiálov a snaha poskytnúť zákazníčkam modely, ktoré budú fungovať ako základ udržateľného šatníka.

„Nechceme sa cítiť nútené za každú cenu predstavovať dvakrát ročne úplne nové kolekcie a medzitým vypredávať za zlomok ceny veci vytvorené skôr. Hodnota ručnej práce a kvalitného materiálu nemizne s príchodom nového trendu, "opisuje zmýšľanie značky jedna z majiteliek Michala Smelíková. "Ideme síce proti prúdu, ale cítime, že tento smer je správny,“ doplňuje Jana Potůčková – druhá polovica tvorivého dua stojaceho za značkou Jamie Collection.

Jamie Collection si ide podľa svojho

Počas roka sa vyskytujú rôzne obdobia, už tradične späté s výpredajmi, totálnymi výpredajmi a rozličnými zľavovými akciami rôznych výšok. Jamie Collection sa však chce držať svojho pôvodného plánu a verí, že práve tento prístup ocenia aj ich zákazníčky a zákazníci.

Zdroj foto: Jamie Collection

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, módni návrhári, pánske oblečenie a značky a značkové oblečenie.