Užite si leto! / Pánske letné košele

Užite si leto! / Pánske letné košele

14. júla 2011, pánska letná košeľa, golier, polo tričko, shirt

Sponzorovanej odkazy:

Pre niekoho milované a pre niekoho nenávidené, to sú pánske košele. Mnoho mužov si na košele sťažuje, pretože sú z nepríjemného materiálu, musia sa zapínať, je ich slabý výber, nesajú pot, škrtia ich v krku a tiež sa rýchlejšie pokrčia. Prední návrhári a tiež odborníci pre módu si ale naopak sťažujú na českého muža, že si kupuje len nepríjemné, škaredé a nenápadné pánske košele. Hovoria, že keby si Česi zobrali príklad z elegantných Talianov a kupovali si iba kvalitné košele, že už ich zo seba nikdy nezložíte. Tým, ktorým pánske košele nevyhovujú ich aj občas nahrádzajú pánskymi polo tričkami, ale ani to vraj podľa odborníkov nie je to pravé.

Veľký kríž je tiež s vreckami na košeliach. Podľa odborníkov sú absolútne nevkusné a úplne nepotrebné. Pravá elegantné košele sa vraj pozná podľa toho, že nemá vrecko. Je pravda, že do neho nemôžete skoro dať ani okuliare, ani peňaženku alebo hrebeň. Mnoho mužov si ale kapsičku na košeliach nemôže vynachváliť. Niektorí ich majú úplne napchaté mobilným telefónom, perami, ceruzkami a ďalšími vecami. A napríklad úradníci či učitelia by boli bez svojej kapsičky na košeli úplne nesvoji, pretože by si nemali svoje milované pero, kam dať.

Už teda viete, že košeľu si musíte vyberať len kvalitnú. Samozrejme musíte nakupovať len u najlepších predajcov a nie nikde na tržniciach, aby ste boli spokojní. Vyrobená by mala byť len z hodvábu, bavlny alebo zmesi bavlny s hodvábom.

Pánska košeľa je vynikajúca na leto! Aj keď je na nej toľko sťažností, jedno sa jej musí priznať. Je veľmi priedušná, a to v lete veľmi oceníte. Rozopnúť si ju môžete aj ako chcete a keď bude naozaj veľké horko nebude ani vadiť, keď si letnú košeľu rozopnete úplne. Je konzervatívna i ležérna. Ak vám na pracovnej schôdzke príde nečakaná SMS od kamaráta, že potom k nemu musíte prísť na party, nemusíte sa prezliekať. Parádu s letnou košeľou urobíte vždy.

Na letnej košeli je veľmi dôležitý vzor a farba! Vybrať si budete môcť z károvaného, ​​bodkovaného, ​​prúžkovaného či akéhokoľvek letného vzoru. Ak je tu reč o letných košeliach, rozoberieme si letné vzory, pretože pochybujem o tom, že by si niektorí nevedeli predstaviť kocky, bodky alebo prúžky. Medzi letné vzory môžeme zaradiť všelijaké obrázky kvetov, zvierat, paliem či letných drinkov. Tieto letné košele sa tiež väčšinou vyrábajú iba v pestrých farbách, ako je oranžová, žltá, ružová alebo zelenkavá. Niektoré majú do letného štýlu ladený golier alebo aj gombíky.

Zdroje: www.polyvore.com www.shopstyle.com Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.