Louis Vuitton má novú ambasádorku: tenistku Naomi Osaka

Louis Vuitton má novú ambasádorku: tenistku Naomi Osaka

24. januára 2021, Louis Vuitton, ambasádorka, tenistka, Naomi Osaka

Sponzorovanej odkazy:

Značka Louis Vuitton do svojho čela vybrala novú ambasádorku. Tvárou módneho domu je tenisová šampiónka Naomi Osaka. Všestranná, nezávislá a moderná – taká je Naomi Osaka, jedna z najrýchlejšie stúpajúcich a najvýznamnejších tenisových hráčok všetkých čias.

Naomi Osaka sa ako ambasádorka módneho domu prvýkrát objaví v módnej kampani na sezónu jar a leto 2021, ktorej autorom je umelecký riaditeľ dámskych kolekcií Louis Vuitton, Nicolas Ghesquiere.

"Okrem tenisu je mojou najväčšou vášňou móda; a v tejto oblasti neexistuje väčšia ikona ako značka Louis Vuitton. Je mi cťou spolupracovať s Nicolasom – je návrhárom, ktorého veľmi obdivujem, a navyše nás spája láska k japonskej kultúre a štýlu. Byť globálne veľvyslankyňou tejto značky je pre mňa splneným snom ", hovorí Naomi Osaka.

"Naomi je výnimočná žena, ktorá skvele reprezentuje svoju generáciu a zároveň je aj výborným vzorom pre každého. Jej kariéra a presvedčenia sú inšpirujúce. Cítim k Naomi rešpekt, stále zostáva verná sama sebe a nezľavuje zo svojich hodnôt, "hovorí Nicolas Ghesquiere.

Keď sa povie Naomi Osaka

Naomi Osaka je jedna z najrýchlejšie stúpajúcich a najvýznamnejších tenisových hráčok všetkých čias. Je prvou ázijskou hráčkou, ktorej sa podarilo byť svetovou jednotkou v singli a prvou japonskou hráčkou, ktorá dokázala vyhrať Grand Slam. Vďaka úžasným tenisovým triumfom v kombinácii s aktivizmom mimo kurtov je jednou z najdôležitejších globálnych športovkýň naprieč všetkými disciplínami.

Naomi Osaka sa na profesionálnom okruhu WTA objavila v roku 2013 ako stúpajúca hviezda a rýchlo si získala nielen fanúšikov, ale aj pozornosť médií vďaka silnému podaniu a mocnému forehandu. Zakrátko potom (už v januári 2016), sa Osaka kvalifikovala na svoj prvý Grand Slam, kde sa jej podarilo prebojovať do tretieho kola. V rovnakom roku získala ocenenie „Nováčik roka“ na 2016 WTA Awards.

V roku 2018 potom zažila Naomi jednu zo svojich najúspešnejších sezón. Dokázala vyhrať 2 Grand Slamy. V roku 2020 vyhrala Naomi Osaka svoj druhý titul na US Open a pritiahla k sebe pozornosť celého sveta napriek pandémii aj sociálnym nepokojom.

Vďaka týmto úspechom bola Naomi Osaka vymenovaná

  • športová osobnosť magazínu Sports Illustrated
  • najmocnejšou ženou v športe podľa Add Weeks
  • najlepšie platenou ženskou atlétkou všetkých čias podľa magazínu Forbes
  • jednou zo 100 najvplyvnejších osôb podľa magazínu Time

Priama a otvorená Naomi

Naomi Osaka je známa aj vďaka svojmu aktivizmu na kurte aj mimo neho, nebojácnym výrokom a faktu, že sa nebojí poukazovať na sociálne nerovnosti. Naomi je hrdou dcérou haitského otca a japonskej matky. Narodila sa v japonskej Osake. Keď mala tri roky, celá rodina sa presťahovala do USA. V športovom svete reprezentuje Japonsko a stane sa tvárou Olympijských hier v Tokiu 2021. Aktuálne žije v kalifornskom Los Angeles.

O značke Louis Vuitton

Už od roku 1854 prináša Louis Vuitton svetu svoj jedinečný dizajn – kombinujúci inovácie, štýl, eleganciu a kvalitu. Tradičná značka stále zostáva na výslní a verná odkazu svojho zakladateľa Louisa Vuittona. Ten je vďaka batožine, taškám a doplnkom pre cestovateľov, považovaný aj za zakladateľa filozofie umenia cestovania. Značka si pravidelne pozýva architektov, umelcov a dizajnérov k spolupráci na kolekciách ready-to-wear, topánok, doplnkov, hodiniek, šperkov a parfumov. Dokonalá kvalita produktov Louis Vuitton je dôkazom starostlivosti, ktorú značka venuje spracovaniu.

Zdroj foto: Louis Vuitton

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii doplnky, módni návrhári a značky a značkové oblečenie.