Žakárový dotyk luxusu z dielne návrhárky Lay Sedlákovej

Žakárový dotyk luxusu z dielne návrhárky Lay Sedlákovej

16. januára 2021, Trenchcoat Lay Sedlákovej, kabát, ručná výroba, žakár, luxusný kabát, sako

Sponzorovanej odkazy:

Chcete si v rámci začiatku nového roka s číslovkou 2021 dopriať niečo extra? Máte možnosť! Takéto žakárové sako priamo z návrhárskej dielne Lay Sedlákovej hneď tak niekto nemá.

Modely dizajnérky Lay Sedlákovej sú vždy absolútne neprehliadnuteľné a otvárajú dvere do vyšších levelov a poschodí módy. Typickým príkladom je ručne šité žakárové sako vo farbe malín a zlatistého medu.

Luxusný solitér

Ručne šitý solitér má príjemné farby a luxusný materiál. Tento malinovo-zlatý kúsok z materiálu, tkaného vo Francúzsku na zákazku návrhárky bude pokladom vášho šatníka.

Stávka na eleganciu

Elegantné žakárové sako skvele vyzerá v kombinácii s nohavicami z rovnakého materiálu či ako najvýraznejší prvok inak minimalistického outfitu. Vďaka miernemu lesku je model vhodný aj na večerné akcie.

Vysoká kvalita

Predĺžená dĺžka saká má mierne priliehavý strih a jednoradové zapínanie. Oblečte si malinové sako od Lay Sedlákovej a vstúpte medzi módnu smotánku. Žakárové sako značky Lay Sedlákovej môže byť vaše za 340 €.

Kto je Lay Sedláková?

Lay Sedláková je postmoderná návrhárka, ktorá svoje skúsenosti zbierala ako návrhárka českej módnej značky Pietro Filipi už pri štúdiu Vysokej školy umeleckopriemy­selnej v Prahe. Ako diplomantka ateliéru Módne tvorby na tejto škole pracovala ako dizajnér samostatnej dámskej kolekcie.

Ďalšie skúsenosti získala na zahraničných stážach v Paríži, a ako finalistka v rámci projektu „The Way“. Potom sa rozhodla začať budovať vlastnú značku, pričom základom každej jej kolekcie je Trenchcoat.

Ušite si vlastný kabát!

Lay Sedláková ponúka aj kurzy šitia Trenchcoatu pre verejnosť, čím rozširuje svoje umelecké remeslo všetkým záujemcom a ľudia si tak môžu pod jej dohľadom vytvoriť vlastnoručne vyrobený kabát.

Ďalšie jedinečné kúsky nájdete na jej webe .

Zdroj foto: Laysedlakova.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.