Česká Miss ESSENS: Na Miss Universe bude ČR reprezentovať Klára Vavrušková

Česká Miss ESSENS: Na Miss Universe bude ČR reprezentovať Klára Vavrušková

8. januára 2021, Česká Miss ESSENS, Miss Universe, Klára Doležalová, súťaž, tituly

Sponzorovanej odkazy:

Súťaž Česká Miss ESSENS, teda najdlhšie konaná súťaž krásy v Česku, zverejnila meno, ktoré sa bude v nasledujúcich mesiacoch objavovať medzi reprezentantkami na najprestížnejšej svetovej súťaži Miss Universe. Dievčaťom, ktoré má už druhýkrát možnosť zažiť nezabudnuteľné chvíle je Klára Vavrušková.

Situácia korona vírusu komplikuje životy ľudí po celom svete. Súťaže krásy nie sú výnimkou, a tak sa posúvajú termíny a vymýšľajú alternatívy, ako nepreskočiť ročník.

„Nie je pre nás jednoduché naplánovať aktivity k spokojnosti všetkých zúčastnených a neporušiť vládne nariadenie. S ohľadom na zdravie nás všetkých, ktoré je samozrejme prioritou, sme sa ale úspešne posunuli až k predstaveniu nových finalistiek Českej Miss ESSENS, "teší sa riaditeľka súťaže Veronika Farářová. "Komplikácie logicky rieši aj svetové súťaže a podľa posledných informácií by sa finále Miss Universe malo uskutočniť koncom apríla, alebo začiatkom mája,“ prezradila Veronika.

Dobrá voľba

Česká Miss ESSENS sa rozhodla na Miss Universe, ktorá je najsledovanejšou súťažou, vyslať Kláru Vavruškovú. Tá už raz vo svete uspela. V roku 2019 získala nielen tituly Česká Miss Earth a Československá Miss, ale aj titul Miss Earth Water na Filipínach, vďaka ktorému sa stala treťou najkrajšou ženou planéty. Dá sa teda predpokladať, že nielen vďaka skúsenostiam ide o dobrú voľbu.

  • "Keď som od vedenia Českej Miss ESSENS dostala ponuku na Miss Universe, veľmi ma to potešilo. Dievčaťu sa len tak nepošťastí ísť hneď na dve tak veľké svetové súťaže. Väčšinou to býva jedna a koniec. Ďakujem pekne za túto príležitosť, * "neskrývala radosť Klára Vavrušková.

Na Miss Universe

V tejto chvíli nemožno hovoriť o veľkých prípravách. Miss Universe si zatiaľ vyžiadala fotografie, na ktorých by mala byť reprezentantka danej krajiny vyobrazená ako silná, mocná a sebavedomá žena. Aj tentoraz sa fotenia zhostila Anna Koniaeva a o vizáž sa postaral tím z ESSENS Boudoir, konkrétne vizážistka Karla Skalová.

A ako túto úlohu tím Českej Miss ESSENS splnil? Posúďte sami.

Zdroj foto: Anna Koniaeva, Česká Miss ESSENS

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii cestovanie a dovolenky, módne peklo a ostatné.