Alexmonhart: kolekcia okuliarov v spolupráci s Luciou Koldovou a Jiřím Krejčiříkom

Alexmonhart: kolekcia okuliarov v spolupráci s Luciou Koldovou a Jiřím Krejčiříkom

5. januára 2021, Alexmonhart, kolekcia okuliarov, v spolupráci s Luciou Koldovou a Jiřím Krejčiříkom

Sponzorovanej odkazy:

Alexmonhart predstavuje najnovšiu kolekciu okuliarov, ktorá vznikla v spolupráci s Luciou Koldovou a Jiřím Krejčiříkom.

Keď dizajnéri spolupracujú

Sú to 3 dizajnéri, 3 modely a niekoľko farebných prevedení. Taká je najnovšia kolekcia okuliarových rámov z dielne dizajnérskeho dua Alexmonhart, ktorá vznikla v spolupráci s ďalšími dizajnérmi – Luciou Koldovou a Jiřím Krejčiříkom.

Alexmonhart ART.16 Frame: trúfalá víziaAlexmonhart ART.16 Frame: trúfalá vízia

Alexmonhart ART.16 Frame: trúfalá vízia

Odvážne rámy pre silné osobnosti. Ich jednoduchosť a objem značí, že sú predurčené pre človeka s jasným cieľom a víziou. Čisté tvary a ručne brúsené hrany týchto elegantných, a napriek tomu výrazných okuliarov podčiarkujú nezabudnuteľný dizajn s minimalistickým prístupom v troch farebných prevedeniach.

Alexmonhart X.01 Lucie Koldová: hrdá víziaAlexmonhart X.01 Lucie Koldová: hrdá vízia

Alexmonhart X.01 Lucie Koldová: hrdá vízia

Umelecký objekt určený na každodenné nosenie, inšpirovaný mestom a architektúrou, dodávajúci energiu každému, kto ho nosí. Skosené uhly rámov vytesané do tvaru šesťuholníka delia matné a lesklé povrchy, ktorých kontrast zjemňuje postupný gradient skiel. Tvarovaný acetát ponúka tri farby, tri identity a tri rôzne pocity.

Alexmonhart X.02 Jiří Krejčiřík: hravá víziaAlexmonhart X.02 Jiří Krejčiřík: hravá vízia

Alexmonhart X.02 Jiří Krejčiřík: hravá vízia

Avantgardné rámy vás budú inšpirovať k tomu, aby ste pristupovali k svetu ako samotný dizajnér – hľadali bohatú estetiku, radovali sa z experimentov a kreatívnych riešení, a to všetko s otvorenou mysľou. Široká obruba s ostrými hranami je doplnená guľatými očnicami a detailmi, ktoré sa kombinujú s magnetickými klipmi v rôznych hravých farebných prevedeniach.

Cena jednotlivých modelov je na vyžiadanie.

O značke Alexmonhart

Za značkou stoja manželia Alexandra Steklík Monhart a Daniel Steklík. Alex študovala filmovú vedu a francúzsku filológiu a Daniel marketingovú komunikáciu a mediálne štúdiá. To, že nevychodili módny odbor, berú ako výhodu, vďaka ktorej majú inak nastavené hodnoty pre veci, ktoré vyrábajú. Tou hlavnou z nich je, že by zákazníka mali prežiť, odovzdávať sa, dediť. A túto hodnotu chcú udržiavať aj v rodinnej firme, do ktorej sa pred pár mesiacmi narodil syn, ktorý možno raz nadviaže na ich myšlienku.

Zdroj foto: Alexmonhart

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii doplnky, slnečné okuliare a značky a značkové oblečenie.