Požičovňa svadobných oblekov

Požičovňa svadobných oblekov

31. júla 2011, svadobné štúdio, svadba, pánsky oblek, frak, žaket, košele, motýlik, kravata, smoking

Sponzorovanej odkazy:

Už je tu leto, ktoré je najobľúbenejším ročným obdobím na organizovanie svadieb. Ak patríte medzi tých, ktorí neholdujú americkému štýlu svadieb a pre svadbu ste sa rozhodli až teraz a nevadí vám plánovať veľký deň takto narýchlo, tak pozorne čítajte! Je veľký problém si narýchlo nechať ušiť svadobné šaty či pánsky oblek, a preto bude najlepšie vyskúšať požičovňu.

Či si potrebujete požičať svadobné šaty alebo pánsky oblek, je úplne jedno, pretože vo väčšine prípadov ich nájdete na rovnakom mieste a tým je klasické svadobné štúdio. Tu si budete môcť požičať aj šaty pre družičky a mládenca, snubné prstene, svadobnú kyticu, alebo si objednať svadobné oznámenia. A ak budete v neznesiteľnom časovom presse, alebo len nebudete chcieť byť otrokom svojej vlastnej svadby, objednajte si aj svadobného koordinátora, ktorý za vás zariadi takmer všetko.

Čo sa týka požičania ženíchovho svadobného obleku, nie je to zas tak desivé, ako to vyzerá. Aj keď väčšine ľudí pripadá pánsky oblek na svadbe tou najmenej náročnou záležitosťou, nie je tomu tak. Keď si to tak vezmete, tak neveste stačí vybrať len krásne šaty, ale ženích si musí starostlivo vyskúšať oblek, košeľu, vestu, kravatu alebo motýlika, poprípade klobúk, žaket či frak a vybrať tú správnu vreckovku, aby ladil k nevestiným šatám. A toto všetko si môže vo svadobnom štúdiu požičať.

Svadobné štúdiá nájdete takmer vo všetkých väčších mestách. A v niektorých si budete môcť aj vyberať, do ktorého pôjdete. Ceny za požičanie si pánskeho obleku sa pohybujú cca od 20 do 180 eur. A pozor! Toto je cena len za vypožičanie obleku. Všetky doplnky, ako je kravata, vesta, motýlik, si väčšinou musíte požičať k obleku navyše. Dĺžka požičovného je tiež dosť individuálna. Väčšinou sa pohybuje v rozmedzí 3–5 dní.

Či máte oblek vypožičaný alebo kupovaný, je jedno. Oboje má svoje výhody a nevýhody. Vo svadobný deň toto nehrá vôbec žiadnu úlohu a nech sa rozhodnete pre akúkoľvek možnosť prajem vám, aby sa váš najkrajší deň v živote vydaril.

Zdroje: www.salonvalery.cz www.savilerowco.com Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.