Čo má spoločné Khaki, Peach Rose a nová podprsenka? Sú od Circlle!

Čo má spoločné Khaki, Peach Rose a nová podprsenka? Sú od Circlle!

21. decembra 2020, Circlle, česká značka, športové oblečenie, dámske oblečenie, oblečenie na jogu, športová podprsenka

Sponzorovanej odkazy:

Vedeli ste, že aj športovať môžete v českom oblečení, ktoré navyše kladie dôraz na etiku a udržateľnosť? Ak nie, zamerajte svoju pozornosť na značku Circlle, ktorá všetky tieto aspekty spĺňa. Ich tvorba je navyše ženská a minimalistická a hodí sa aj na bežné nosenie. Teraz sa ponuka rozširuje o nové farebné tóny aj jednu produktovú novinku.

Športujte udržateľne a nadčasovo

Je len na nás, v čom sa rozhodneme športovať. Pokiaľ ale aj v iných oblastiach venujeme pozornosť udržateľnosti a ekológii, bola by škoda športové oblečenie z týchto požiadaviek vynechať. Zohnať etické športové oblečenie je totiž ľahké, zoženieme ho aj u nás. Česká značka Circlle si kladie za cieľ, aby sa takéto športové kúsky stali absolútnym štandardom pre nás všetkých a mohli sme tak spoločne vykročiť k ekologickejšej budúcnosti. Ruka v ruke s tým však ide aj nadčasovosť. Produkty Circlle sú tak jednoduché a minimalistické, aby nikdy nevyšli z módy a mohli nám robiť radosť dlhé roky. Túto myšlienku tvorcovia novo podporujú aj farbami Peach Rose a Khaki, ktoré pribúdajú do kolekcie Power. Jemná a decentná Peach Rose bude vynikať na legínach aj podprsenke Briane a rozžiari každý nielen jesenný deň. Pre zástancov tlmenejších odtieňov je tu tón Khaki, ktorý sadne úplne každému.

Vrchol pohodlia: podprsenka Briana

Ďalšou novinkou značky Circlle je športová podprsenka Briana. Jej cieľom je potešiť tých, ktorí milujú módu a chcú vyzerať skvele, ale zároveň vyžadujú ten najvyšší komfort. Strih je volený tak, aby sadol každému typu postavy. Štýlová dĺžka a rafinované riešenie zadného dielu z podprsenky tiež robí skvelého pomocníka nielen pri cvičení, ale aj pri bežnom dennom nosení. Nech ju oblečiete kamkoľvek, môžete si byť istá, že vás nesklame pri žiadnom pohybe.

Foto: Circlle

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.