Ovocná potlač / Nápaditá alternatíva kvetinovej potlače

Ovocná potlač / Nápaditá alternatíva kvetinovej potlače

15. júla 2011, tričká s potlačou, dámske letné šaty, topy, ročné 2011, ovocný potlač, letné šaty, topy s potlačou

Sponzorovanej odkazy:

Unikátna ovocná potlač si konečne našla cestu medzi letné trendy, aby nahradila každoročne sa opakujúcu potlač kvetinovú. Ovocie spĺňa požiadavku farieb veselých, letných a ešte šťavnatých, čo robí z celku outfit na zahryznutie

Ak vášmu šatníku chýbajú farby, doplňte ho o pár štýlových modelov, nech vnesiete medzi svoje letné oblečenie trochu zábavy. Verím, že si šaty a topy s potlačou citrusov, višní a tropického ovocia na prvý pohľad zamilujete. V novom všestrannom a očarujúcom dizajne sa budete cítiť sviežo a trendy. Ovocím sa samozrejme môžete tiež len prizdobiť, zohnať sa dajú ovocné opasky, topánky, náušnice, náramky, náhrdelníky a tiež kabelky.

Kto tento rok predstavil šťavnatú kolekciu

Dorothy Perkins

Kolekcia Dorothy Perkins jar / leto 2011 je bohatá na aktuálne trendy, teda tu nechýba ani ovocná potlač. Farebné ovocné šaty zdôrazňujú ženskú siluetu a dodajú šmrnc len jedným jediným kusom oblečenia. Vyberať môžete z niekoľkých strihových variant.

Debenhams

Svieže citrónové šaty v štýle z päťdesiatych rokov vyzerajú fantasticky, doplniť ich môžete jednoduchým opaskom. A teraz niečo sladké – ovocie, ktoré k letu neodmysliteľne patrí – jahody. Tento potlač sa veľmi dobre vyníma na šatách v retro štýle s ľahko skladanou sukňou, ktorá dodáva ženskú zmyselnosť. Ak by ste ale zatúžili len po pár kúskoch ovocia, siahnite po nie príliš zafarbenom topu s višňami a citrusmi.

Ako kombinovať ovocnú potlač

Šaty s čerešňovým potlačou doplňte slamákmi.

Za chladného rána si na višňové šaty natiahnite ľahký ružový sveter

Top s citrusmi spojte so zelenými alebo khaki kraťasmi.

Ak ste prišli na chuť ponožkám do sandálov, zožeňte si ponožky s čerešňovou potlačou. K tomu sa hodia krátke biele šortky, ružový tube top na zapínanie s krátkymi rukávmi a čerešňami.

Už ste si vybrali niektorý z ovocných vzorov? Čerešne, višne, jablká a ďalšie ovocie, ktoré inšpirovalo návrhára, vypovedá o vašom zmysle pre kreatívnu módu a zmyslu pre štýl.

www.net-a-porter.com , www.polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.