Lodičky značky Shoedaism: ten najosobnejší dar

Lodičky značky Shoedaism: ten najosobnejší dar

11. decembra 2020, Lodičky, topánky, značka Shoedaism, Vianoce, dar, darček

Sponzorovanej odkazy:

Páni, chcete svojim drahým polovičkám darovať niečo jedinečné, a veľmi osobné? Ak má vaša drahá v obľube podpätky, neváhajte. Nič iné, než exkluzívne dámske topánky z dielne českej obuvníckej návrhárky Karin Onderkovej to nemôže byť!

Naša dnešná inšpirácia je však inšpiráciou nielen pre pánov a darček (nielen) k Vianociam. Dámam možno nákup originálneho a jedinečného obuvníckeho darčeka, ktorý len tak niekto nemá, urobí tiež obrovskú radosť.

topánky Gigitopánky Gigi

Pretože kto môže povedať, že má topánky priamo obuvníckej dizajnérky? Česká obuvnícka dizajnérka Karin Onderková tvorí pod značkou Shoedaism. A jej topánky s odkazom či venovaním môžu byť tým pravým a jedinečným darčekom aj nákupu.

Lodičky Shoedaism ako ten najosobnejší dar – to je to, o čo tu ide. Prečo? Pretože topánky značky Shoedaism sú vyrobené z najkvalitnejšej talianskej kože. Na prvý pohľad zaujmú super feminnými tvarmi s dôrazom na netradične riešený podpätok. Môžu sa tak stať veľmi osobným predmetom.

topánky Loizatopánky Loiza

Len jedny jediné

Pokiaľ páni budete chcieť partnerku ohromiť, choďte do toho a nechajte si vyvýšený priestor medzi podpätkom a podrážkou unikátnych pätiek ozdobiť osobným prianím či venovaním. Dámy, ktoré si topánky kúpia samy, môžu zvoliť svoje iniciály.

Text bude do kože vpísaný laserom a stane sa tak navždy súčasťou topánky. Odkaz z lásky, ktorý nebude nápadný na prvý pohľad, ale jeho nositeľka o ňom bude vedieť a vždy ju zahreje pri srdci, keď na neho pomyslí. Kto by si neželal taký darček?

topánky Kimtopánky Kim

A ceny topánok?

  • Topánky Andrea dostanete za 608 €
  • Topánky Lea majú cenu 412 €
  • Topánky Loiza stoja 424 €
  • Topánky Gigi sú za 500 €
  • Topánky Juno sú za 540 €

V prípade vytvorenia osobného odkazu laserom sa cena navyšuje o 60 €.

topánky Andreatopánky Andrea
  • K dispozícii spolu s ďalšími modelmi na www.shoedaism.shop.cz
  • Zdroj foto: Shoedaism
  • Úvodné foto: topánky Lea

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.