Timewood: krásne sety, ktoré urobia mužom radosť

Timewood: krásne sety, ktoré urobia mužom radosť

7. decembra 2020, pánske sety, drevené gombíky, drevené motýliky

Sponzorovanej odkazy:

Pre skutočných gentlemanov značka Timewood uvádza na trh a teraz predstavuje pánske sety pre spoločenské príležitosti. Ak teda neviete čo drahej polovičke kúpiť pod stromček, inšpirácia od Timewood vám možno pomôže.

Každá veľká slávnostná udalosť si žiada vhodný spoločenský odev. Je potrebné venovať pozornosť výberu nielen dobre sadnúcemu obleku a kvalitnej obuvi, ale aj doplnkom, ktoré doladia celkový outfit.

Ručne vyrobené drevené sety z čierneho santalového dreva od českej značky Timewood obsahujúce motýlik, kovové manžetové gombíky s vloženým dreveným prvkom a vreckovka vo farbe viazania motýlika, budú dokonalou bodkou obleku každého gentlemana.

Z čoho môžete vyberať?

Drevený set Timewood Blue

Sada obsahuje apartne krásne vyrezávaného dreveného motýlika, manžetové gombíky a nechýba ani vreckovka vo farbe viazania motýlika. Cena setu činí 48 €.

Drevený set Timewood Black

Opäť v sade dostanete originálneho vzdušne vyrezávaného dreveného motýlika, unikátne manžetové gombíky a samozrejme vreckovku vo farbe naviazaní motýlika. Cena setu je 48 €.

Bambusové manžetové gombíky

Alebo môžete siahnuť po drevených manžetových gombíkoch. Tieto štýlové drevené manžetové gombíky vyladia pánsky outfit k dokonalosti. Bambusové drevo je krásne, ľahké a manžetové gombíky z neho naozaj sú originálne. K dispozícii sú guľaté, alebo hranaté verzie, gombíky v tvare fúzov, alebo v tvare gombíka s naznačenými dierkami. Každý pár manžetových gombíkov kúpite za 17 €.

O značke Timewood

Česká značka Timewood má mnoho tvárí. Predstavuje lásku k prírode a prírodnému materiálu – drevu, ale aj vyzdvihuje osobnosť každého nositeľa ich výrobkov. Do sortimentu Timewood patria hodinky, slnečné okuliare, motýliky a reproduktory. To všetko z kvalitne spracovaného dreva.

Všetky originálne drevené štýlové sety od českej značky Timewood môžete kúpiť na www.timewood.cz .

Zdroj foto: Timewood

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii doplnky, ostatné, pánske oblečenie a značky a značkové oblečenie.