Louis Vuitton kolekcia pre zimu 2020

Louis Vuitton kolekcia pre zimu 2020

3. decembra 2020, Louis Vuitton, dámske topánky, obuv, zimná obuv, kolekcia pre zimu 2020

Sponzorovanej odkazy:

Výrazná, ležérna, urbanistická a tiež mladistvejšia, to je nová kolekcia dámskej obuvi Louis Vuitton pre tohtoročnú zimu predvádza iconoklastickú módu, ktorá potláča rodové línie.

Nicolas Ghesquiere, umelecký riaditeľ dámskych kolekcií Louis Vuitton, pracuje s ikonickým vzorom, ktorý získal v priebehu desaťročí nekonečné množstvo podôb. Klasický dizajn znovu ožil vo forme žakárovej textílie s názvom Since 1854.

Reinterpretované plátno

Hviezdou kolekcie pre túto sezónu je teda reinterpretované plátno, ktoré bolo prvýkrát predstavené na prehliadke kolekcie jeseň / zima 2020, spolu s ikonickým motívom Monogram.

Since 1854

Archívna žakárová textília Since 1854 sa skvele hodí k elegantným členkovým topánkam Silhouette, alebo k sandálom Podium. Oba modely sú ľahko zapamätateľné vďaka podpätku v tvare kvietku Monogram.

LV Archlight

Plátno sa objavuje aj na ležérnejších teniskách LV Archlight (tento rok v zime sú dostupné aj vo vintage „used“ verzii) a poltopánkach LV Beaubourg. Plátnu Monogram vzdávajú hold topánky v pánskom štýle Chelsea.

Laureate a Metropolis

Týmto štýlom sú ovplyvnené aj ďalšie výrazné modely ako laureate, absolútne neodolateľné členkové topánky s výraznou platformou Metropolis – model, ktorý spája military inšpiráciu s hravosťou monogramom.

Matador

Matador s výrazným štvorcovým podpätkom a so špicatým tvarom s kontrastnými detailmi evokuje ďalšiu klasiku: westernové členkové topánky zvané „kone“. K dispozícii sú v čiernej a striebornej farbe s drobnou zlatou retiazkou a dvojfarebným remienkom v dizajne Monogram, alebo v kombinácii čiernej a červenej či čiernej a plátna Monogram.

Kolekcia obuvi pre sezónu zima 2020 je aktuálne v predaji v butikoch Louis Vuitton.

Zdroj foto: Louis Vuitton

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, topánky, obuv a značky a značkové oblečenie.