Plná Peňaženka ponúka cashback aj pri nákupoch z Aliexpress

Plná Peňaženka ponúka cashback aj pri nákupoch z Aliexpress

4. novembra 2020,

Nákupy na Aliexpresse si teraz môžete vďaka Plnej Peňaženke užiť lacnejšie hneď dvakrát. Nezmeškajte veľký nákupný sviatok – 11. 11., tzv. Aliexpress Singles Day a súčasne využite cashback.

Tradičným nákupným sviatkom v Číne nie je Black Friday, ale Singles Day, ktorý se oslavuje 11. 11. Na obrovské zľavy nečakajú iba v Číne. Na Aliexpresse dnes nakupuje celý svet, vrátane nás, Slovákov. K tomu máte naviac možnosť využiť cashback Plná Peňaženka a ušetriť ďalších 5 % zo svojich nákupov. Nezabudnite sa včas registrovať. Vždy si pred nákupom konkrétneho produktu overte, či na jeho nákup cashback skutočne získate. Využite k tomu tento odkaz: Aliexpress cashback .

Luxus z Aliexpressu je realita

Kto žije v predstave, že Aliexpress je len samý lacný a nekvalitný čínsky tovar, je na omyle. Kúpite tu aj veľmi kvalitné veci. Práve teraz, pred vianočnými sviatkami, sa Aliexpress naplnil kvalitnou zimnou módou. Vyberiete si tu krásne šaty, pri troške hľadanie veľmi kvalitné topánky, nakúpite kabelky aj oblečenie pre deti.

Chcete zažiť luxusné Vianoce a umožniť svojej dcére obliecť sa ako skutočná princezná? Dlhé spoločenské šaty pre dievčatá, aké kúpite na čínskom Aliexpresse, sú u nás nevídané.

Výhodné sú aj nákupy hračiek

Nemusíte sa báť v Číne nakupovať ani hračky. Alternatívu k obľúbeným Magformers tu dokážete kúpiť za zlomok ceny. A v úžasnej kvalite. Podobne ako mnoho iných hračiek, vrátane Montessori pomôcok. Prekvapivo ale na niektorých neušetríte. Možná preto, že sa ich výrobca dokonca chváli, že je kvalitnejší ako originál a z vlastných skúseností tomu môžete veriť.

Príde to do Vianoc?

Termín 11. 11. je v podstate jeden z posledných termínov, u ktorých sa dá pomerne dobre spoľahnúť na to, že vám bude nakúpený tovar, ktorý možná plánujete venovať pod vianočným stromčekom, doručený. Risknúť môžete ešte týždeň naviac. Len málokedy sa stane, že niektorý tovar dorazí až po novom roku. V 95 % stihne prísť pred Vianocami. A mňa osobne šokovalo, že mi niektoré darčeky dorazili domov skôr, ako tie zo slovenského e-shopu.

Autorom článku je Petra Havlíková. Článok nájdete v kategórii zľavy a výpredaje oblečenia.