Tube topy - správna letná voľba

Tube topy - správna letná voľba

16. júla 2011, letné topy, topy, tričká, tielka, tube top, top bez ramienok

Sponzorovanej odkazy:

Nosiť tube topy je dosť ťažké, pretože nemajú žiadne ramienka, ktorá by top držali. Horná časť je ale vybavená pevnou gumou, ktorá ho drží na svojom mieste. Problémom by mohli byť prsia, ktoré nie sú pevné alebo sú príliš veľké. Vy by ste mohli mať s výberom tube topu trochu problémy alebo dokonca zistíte, že sa tento strih pre vašu postavu nehodí.

Tube topy a tričko

Tube topy sa nosia vo veľmi horúcom počasí, pretože zakrývajú menšiu časť tela. Ak ste si je ale natoľko zamilovali, že sa ich nechcete vzdať ani v chladnejšom počasí, môžete si pod tube top obliecť tričko. Vrstvením získate nový vzhľad a navyše možné kombinácie sú nekonečné. Je však potrebné farbu a štýl vzájomne dopĺňať. Postup vrstvenie môžete aj obrátiť a obliecť si na tube top priehľadné tričko alebo ho tiež použiť ako bedrový pás.

Ak je tube top vzorovaný, oblečte ho na jednofarebné tričko a naopak. Vždy sa uistite, že farby nie sú medzi sebou v rozpore.

Tube top, oblečený na tričko, znížte tak, aby jeho horná línia bola pod prsiami.

Oblečte si pod tube top ľahko priehľadné alebo krajkové tielko.

Tube top a čo k nemu

Pretože vám tube top hornú časť pekne obopne, môžete k nemu zvoliť nadýchané šifónové alebo balónové sukne. Ďalej sa k nemu hodia aj krátke džínsové šortky alebo aj dlhé džínsy. Čo sa doplnkov týka, využite široké opasky, obojky a malé kabelky s krátkym uchom.

Tube top a podprsenka

Keď si vyberáte podprsenku, mali by ste brať do úvahy, ku ktorým topom a šatám ich chcete nosiť. Základom je samozrejme podprsenka vo farbe tela, najlepšie hladká s variabilnými ramienkami. Je mi jasné, že vás láka pohľad na nádherne zdobené krajkové podprsenky, ale ak si oblečiete príliš tesný top, tak sa zdobenie nepekne vyrysuje.

Pod tube top sa hodí podprsenka so silikónovými ramienkami alebo podprsenka bez ramienok, ktorá je tak pevná, že dokonale drží na svojom mieste.

Pretože sú tube topy veľmi tesné, uistite sa, že podprsenka nie je príliš stiahnutá a nerobí vám po stranách bochníky.

Ak máte pevné prsia a tube top nie je priehľadný, môžete podprsenku úplne vynechať.

Zdroj: www.babyphat.com, www.forplaycatalog.com, www.nextdirect.com , www.polyvore.com , Stockbyte / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.