Pandora je dvadsaťročná: jej prívesok srdce a prasiatko

Pandora je dvadsaťročná: jej prívesok srdce a prasiatko

18. novembra 2020, šperky, Pandora, prívesky, 20 rokov, výročie, zberateľstvo, prasiatko, srdce

Sponzorovanej odkazy:

Už dvadsať rokov sa Pandora venuje zdobeniu žien a oslavovanie ich krásy. Toto výročie sa preto rozhodla osláviť vo veľkom štýle a v priebehu roku 2020 nás zásobuje limitovanými edíciami zberateľských príveskov Pandora Moments. Nanovo si tak môžete zaobstarať prívesky s ikonou prasiatka či srdiečok. Akému z nich dáte prednosť?

Zberateľské kúsky od Pandory

Zberateľstvo je tým, čo značku Pandora vo svete preslávilo. Ženy môžu zbierať pestré prívesky a uchovávať si tak spomienky na najdôležitejšie okamihy svojho života. Je teda logické, že práve zberateľskými príveskami sa značka rozhodla osláviť svoje dvadsaťročné pôsobenie na trhu. Každý mesiac tohto roka predstavuje jeden a každý z nich je predurčený k tomu stať sa objektom túžby všetkých nadšených zberateliek.

Spomienka na detstvo

Šperk v podobe prasiatka nie je práve najbežnejšia vec, čím však nadchne všetky ženy túžiace po originalite. Odkazuje k detstvu, kedy bola jeho ružová podoba bežnou súčasťou mnohých rozprávok a milých príbehov, ktoré sme mali radi. V podaní Pandory je prasiatko strieborné a okrem spomienok na detské roky nám má pripomínať aj ďalšie charakteristické vlastnosti prasiatka – nezlomnosť, odhodlanie a nevinnosť. Dostanete ich len v malom množstve, takže ak túžite po prívesku s puncom oslavy 20 rokov, musíte sa poponáhľať.

Naše prvé lásky

Kým prasiatko sa na šperkoch nevyskytuje úplne bežne, s ďalším limitovaným zberateľským príveskom je to iné. Srdce patrí odnepamäti k najobľúbenejším motívom nielen na šperkoch a radí sa aj medzi ikony sortimentu Pandory. Má podobu klipového prívesku a pôsobí ako večný symbol lásky v tej najčistejšej podobe. Či už sa jedná o lásku akúkoľvek – tú prvú, materskú, alebo napríklad lásku v podobe prvého náramku Pandora. Prívesok je vyrobený v charakteristickom striebre Ag925/1000 a dostanete ho len v malom počte kusov.

Foto: Pandora

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii šperky a hodinky.