Trendy tohtoročnej jesene v predajniach obuvi CCC

Trendy tohtoročnej jesene v predajniach obuvi CCC

22. októbra 2010, CCC obuv, CCC topánky, topánky, topánky jeseň 2010, jesenné topánky 2010, topánky trendy jeseň 2010, trendy 2010

Sponzorovanej odkazy:

Členkové topánky zdobené gombíkmi, kožušinou, platformové lodičky a balerínky, dámske črievičky. To sú len niektoré z trendov tohtoročnej jesene, ktoré milovníčky topánok jednoducho musia túto sezónu mať. CCC navyše radí, ako trendov využiť, aby sa za vami všetci lačne otáčali.

Členky ozdobte gombíkmi

Doslova „must have“ hitom tohtoročnej jesene sú členkové topánky na vysokých podpätkoch zdobené gombíkmi alebo sponami. Sú ideálnym módnym prvkom, ktorý zapadne snáď do všetkých jesenných outfitov. Originálne pôsobia sa vzorovanými alebo kontrastnými pančuchami, v chladnejších dňoch ich stačí jednoducho vymeniť za trendy tmavé legíny. A pre každodenné nosenie je ideálne ich kombinovať s upnutými skinny jeansami.
Stačí si len vybrať farbu – tento rok jeseň volá po sýtych farbách, ako sú purpurová, temne modrá, fuchsiová, tmavo zelená alebo žltozlatá. Ak zvolíte klasickú jesennú šedú alebo čiernu rozhodne nešliapnete vedľa.

Povyšujte sa nad ostatné

[ * boty2.jpg >] Nerady chodíte na podpätkoch, ale napriek tomu by ste si chceli o pár centimetrov pretiahnuť nohy? Platformové lodičky a poltopánky sú ideálnym kompromisom medzi plochými balerínkami a elegantnými, ale nie tak pohodlnými podpätkami. „Tieto topánky sú mnohoúčelové – môžete ich kombinovať s jeansami, kostýmami aj napríklad širokými nohavicami, vždy budú pôsobiť vhodne a elegantne,“ popisuje trend zástupca spoločnosti CCC Roman Puchala.

Ženskosť je evergreen

Topánky, bez ktorých elegantný outfit nie je nikdy dokonalý, topánky, ktoré nútia muža otáčať hlavu, kamkoľvek sa pohnú – to všetko sú prívlastky lodičiek a dôvody, prečo nemôžu chýbať v žiadnom botníku. Úžasne sa hodia nielen ku kostýmom, ale aj k trenčkotom alebo farebným pančuchám, ktoré dajú nohám patrične vyniknúť. Ak sa cítite v podpätkoch ako doma, sú ideálne aj do baru, kde zaručene pritiahnu pohľady (nielen) mužského osadenstva. *** O CCC: ***

CCC OBUV CZECH, sro je najrýchlejšie rastúcou sieťou predajní obuvi v Českej republike. Pôsobí tu od roku 2005 a v súčasnej dobe má na našom území 41 predajní. Otvorenie ďalších štyroch predajní prebehne do konca roku 2010. CCC OBUV CZECH ponúka obuv pre ženy, mužov a deti a pre všetky sezóny aj príležitosti. Súčasťou sortimentu sú aj módne doplnky a široký výber kabeliek a tašiek. .
Zdroj: ASPEN.PR

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Ostatní. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.