Pandora odhaľuje kolekciu pre fanúšikov Star Wars

Pandora odhaľuje kolekciu pre fanúšikov Star Wars

9. októbra 2020, Pandora Star Wars kolekcia šperkov

Sponzorovanej odkazy:

Predstavujeme vám kolekciu inšpirovanú obľúbenou filmovou sériou Star Wars. Kolekcia oslavuje filmovú sériu a ich tak obľúbeného hrdinu a symboly bohato zdobenými designami zhotovenými udržateľným spôsobom z recyklovaného striebra, ktoré tvorí 71% použitého materiálu.

Začnite svoj príbeh Star Wars x Pandora

  • s úžasne skvelým logom, ako je znázornené v čare Star 3D Black 3D Logo
  • s vyrytými detailmi, vďaka ktorým je každé písmeno jedinečné a vnáša futuristické a vintage kúzlo
  • ukážte svoju oddanosť Star Wars s našim limitovaným zberateľským vydaním Logo Shine Charm
  • udržujte Silu nablízku svojim náramkom, alebo náhrdelníkom Pandora

Kúzlo Star Wars

Ideálny prostriedok pre nové kúzla Star Wars je náramok Star Wars Logo Snake Chain, ktorý má unisexovú príťažlivosť a je vyrobený zo 71 percent recyklovaného mincového striebra – krok na ceste Pandory k používaniu 100 percent udržateľných kovov do roku 2025.

Star Wars Darth Vader

Symbol prirodzenej rovnováhy medzi temnotou a svetlom, kúzlo Star Wars Darth Vader má maskovanú tvár a helmu ikonického darebáka. Pripomienka, že všetci máme v sebe dobré aj zlé, toto kúzlo je pre skutočne oddaných Star Wars.

Shine Star Wars C-3PO Charm

Existuje niekoľko znakov, ktoré sú tak obľúbené ako C-3PO a R2-D2. V Pandora Shine Star Wars C-3PO Charm zachytáva esenciu zlatého robota, zatiaľ čo Star Wars C-3PO Charm je vykreslený v mincovom striebre s farebnými detailmi. Obaja droidi majú pohyblivé hlavy a končatiny, takže sú ešte realistickejšie, keď sa pohybujú na vašom náramku, alebo náhrdelníku.

Star Wars Princess Leia Double Dangle Charm

Nasmerujte svojho vnútorného bojovníka s kúzlom Star Wars Princess Leia Double Dangle Charm. Kúzlo je mimoriadne podrobné a zahŕňa trblietavé modré kamene a detaily inšpirované vesmírom, ako poctu divokej princeznej Leii ™ a galaxii ďaleko, ďaleko.

Kolekcia je k dispozícii do 31. decembra 2020, alebo do vypredania zásob.

Zdroj foto: Pandora

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii šperky a hodinky.