Puma x KidSuper = streetwear inšpirovaný futbalom

Puma x KidSuper = streetwear inšpirovaný futbalom

5. októbra 2020, Puma, KidSuper, streetwear, futbal

Sponzorovanej odkazy:

Poznáte KidSuper? Sú to aktuálne najvyhľadávanejší kreatívny umelci tvoriaci pod KidSuper Studios. Spolu so značkou Puma teraz spáchali cool streetwear kolekciu inšpirovanú futbalom.

Je to ich úplne prvá spolupráca, ktorá dostala formu tenisiek, oblečenia a doplnkov. Nová kolekcia spája energiu a nekonečnú vášeň pre futbal spolu s kreativitou. Inšpiráciu čerpá z futbalového dedičstva značky Puma a minulosti zakladateľa a dizajnéra KidSuper – Colma Dillane, ktorý býval sám futbalovým hráčom.

KidSuper Studios

Je umelecký kolektív pôsobiaci v New Yorku. Toto zoskupenie kombinuje streetwearovú kultúru s novým umením, hudbou a športom. Spolupráca Puma x KidSuper Studios je predovšetkým o spojení lásky, vášne a tímového ducha futbalu s jedinečnosťou a energiou umeleckého sveta.

„Spolupráca so značkou Puma bola pre mňa veľmi prirodzená, pre všetky svoje produkty som vždy hľadal inšpiráciu vo futbale,“ povedal Colm Dillane. „To, čím som sa v tejto kolekcii najviac inšpiroval, bola práve história Pumy. Nedá sa jednoducho vyrovnať obrazu víťazstvo brazílskeho futbalistu Pelého na svetovom pohári v kopačkách Puma. Chcem vytvoriť značku, ktorá môže mať rovnako pozitívny vplyv na ikonické okamihy. “

Retro s typickým origin nádychom

Spolupráca vyniká retro dizajnom, pastelovými farbami, výraznými potlačami a estetikou, ktorá je typická pre KidSuper Studios. Medzi kľúčové kúsky patria tenisky, bunda, mikiny a ďalšie. Obuv z tejto kolekcie má vďaka výrazným švom a pridanej penovej podrážke „nedokončený“ vzhľad.

Retro pastelové farby spoločne s potlačami, kresbami a výšivkami tvoria z tenisiek z kolekcie Puma x KidSuper Studios nepostrádateľné kúsky vo vašej skrinke na topánky. Tešiť sa môžete na siluety, ako sú Puma Style Rider, Nitefox, Cell Dome Sock, Oslo City a Wilo, ktoré prichádzajú vylepšené rukopisom KidSuper Studios.

Animovaná séria

Pre podporu vydania kolekcie vytvorilo KidSuper Studios v spolupráci s pumou krátku animovanú sériu s názvom „Scram“. Séria obsahuje 7 epizód, v ktorých vystupujú hviezdy, ako sú Usain Bolt, Héctor Bellerín, Jessie Reyez, Meech Darko, Lolo Zouai, West Side Gun a Lil Tecca. Spoločne rozpráva príbeh troch newyorských detí a ich dobrodružstvo v tomto úžasnom meste. Ich životy sa náhle zmenia, keď objavia tajné laboratórium, nevedomky totiž získajú super schopnosti. Seriál mal premiéru koncom septembra na kanáli YouTube KidSuper Studios.

Kde kúsky z kolekcie kúpite?

Produkty z kolekcie sú dostupné na puma.com od konca septembra 2020. V Českej republike sú vybrané topánky z kolekcie k dispozícii u zákazníkov Queens a Shoes Industries od začiatku októbra 2020.

Zdroj foto: Puma

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii módni návrhári, pánske oblečenie a značky a značkové oblečenie.