Džínsová sukňa, stále aktuálna, stále trendy

Džínsová sukňa, stále aktuálna, stále trendy

17. júla 2011, džínsové sukne, denimové sukne

Sponzorovanej odkazy:

Vonkajšia teplota pomaly stúpa a v obľúbených džínsoch nám začína byť horúco. Čo ale robiť, keď sa ich za žiadnu cenu nemôžeme vzdať? Vymeniť ich za džínsovú sukňu.

Džínsová sukňa patrí medzi základné odevy šatníka, tak dúfam, že ju všetky máte doma v skrini. Je totiž natoľko univerzálna, že si ju môžete obliecť ako na nákupy do mesta, tak na piknik v prírode. Džínsovú sukňu môžete kombinovať s rôznymi štýlmi, aj tu sa preukazuje jej univerzálnosť.

Spôsoby nosenia džínsovej sukne

Jar

Vaša džínsová sukňa môže byť ideálnym kúskom pre tvorbu outfitu v období prechodu zo zimy do jari. Ešte pred tým, než sa teplota vyšplhá naozaj vysoko, môžete nosiť džínsovú sukňu v dĺžke ku kolenám s úpletovým topom, alebo s pletenými vestami. Snažte sa pridávať viac farieb, s úmyslom „vítanie jari“. K tomu si obujte topánky na kline alebo čižmy.

Leto

V lete zvoľte viac ležérny štýl. Z dôvodu veľmi teplého počasia sa bude aj veľmi skracovať dĺžka sukne. Práve teraz nadišiel čas obliecť si mini džínsovú sukňu. Noste ju s farebnými tričkami, tielkami s potlačou i tunikami, spoločne s teniskami, žabkami alebo plátenými topánkami.

Aká dĺžka džínsovej sukne sadne práve vám?

Mini

Mini džínsová sukňa odhaľuje celú nohu, tak sa pripravte sa na obdivné, ale aj závistlivé pohľady menej odvážnych sokýň. Aj keď by ste radi predĺžili nohy pomocou vysokých podpätkov, skôr sa im snažte vyhnúť alebo aspoň tým veľmi vysokým, nech celkový vzhľad nepôsobí lacno. Skvele vyzerajú farebné tenisky, balerínky alebo sandále. V prípade, že sa nechcete toľko odhaľovať zakryte svoje nohy legínmi, ktoré končia pod kolenami.

Džínsová sukňa ku kolenám

Dĺžka ku kolenám je všeobecne lichotiaca a pristane každej postave, je spoločensky prijateľná a ľahko kombinovateľná s ležérnu a športovou módou. Snažte sa, aby sukne s topom netvorili polovice, potom by mohol byť celkový dojem z outfitu nudný a dokonca by vám tento pomer mohol pridať niekoľko kíl navyše. K tejto dĺžke sukne si môžete obuť topánky na vysokom podpätku alebo na kline.

Možné kombinácie

  • tulipánovú džínsovú sukňu spárujte so ženskou blúzkou a vestou v pánskom štýle alebo blejzrom
  • minisukňu a klasický sveter doplňte tmavými pančuchami
  • kombinujte džínsovú sukňu do polovice stehien s voľnejším topom odhaľujú jedno rameno a v páse stiahnutým opaskom
  • top, topánky ak tomu doplnky dokážu jednu jedinú sukňu premeniť do rozmanitých štýlov

zdroj: thinkstock, Hemer / Thinkstock, www.babyphat.com, www.lindex.comwww.net-a-porter.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.