Značka .about leather. a kolekcia .be Sinful

Značka .about leather. a kolekcia .be Sinful

23. septembra 2020,

Sponzorovanej odkazy:

Barbora Musilová pod autorskou značkou .about leather. uvádza novú kolekciu .be Sinful. Za názvom sa skrývajú elegantné kabelky a ľadvinky z čiernej kože, ktoré zdobia tepané kríže od šperkárky Veroniky Ďuricovej alias Dick Wolf.

Hriešny ráz .be Sinful. vychádza z témy tohtoročného Designbloku, ktorým je vášeň. Kolekciu prvýkrát uvidíte na Designbloku od 7. do 11. októbra 2020 v priestore Gabriel Loci.

Nová kolekcia .be Sinful.

Tá je pre Barboru Musilovú krokom do sveta elegantných kožených doplnkov. Svoju tvorbu, inokedy charakteristickú minimalizmom, tentoraz obohatila o odvážnejšie návrhy.

"V prípade novej .be Sinful. som si chcela skúsiť svoje kabelky a ľadvinky posunúť novým smerom. Skvele mi k tomu pasovala vášeň ako téma tohtoročného Designbloku. Vznikla tak pre mňa na prvý pohľad netypická kolekcia. Charakterizuje ju hriešnosť, čierna koža a tepané kríže. Aj tak som ale chcela, aby išlo o dobre nositeľné kúsky, ktoré svojim majiteľkám budú v šatníku robiť radosť naozaj dlho, "vysvetľuje dizajnérka.

Miniséria .be Sinful.

Októbrová kolekcia vzniká ručným šitím v minisérii. Novinkou sú pre .about leather. výrazné ozdobné elementy – ručne tepané kríže, ktoré vznikli v spolupráci so slovenskou šperkárkou Veronikou Ďuricovou alias Dick Wolf. Tie dopĺňajú čiernu kožu v imitácii krokodíla dodávajúci punc luxusu a hriešnosti.

1 kabelka a 1 ľadvinka

Kolekcia zahŕňa po jednej kabelke a ľadvinke. Barbora Musilová pri každom výrobku dbá na kvalitu jeho prevedenia, použité materiály a praktickosť. Ani u výstrednejšej kolekcie ako je .be Sinful. tak nezabúda na pre ňu zásadnú hodnotu – udržateľnosť v módnom priemysle.

Tvár kampane je Klára Issová

Tvárou kampane .be Sinful. sa stala Klára Issová. Ako v minulých kampaniach v prípade Elišky Křenkovej a Jenovéfe Bokovej zostala návrhárka vo vodách svojej bývalej profesie vo filmovom priemysle. Herečkina prirodzená elegancia a šarm podčiarkujú myšlienku celej kolekcie.

návrhárka Barbora Musilová

návrhárka Barbora Musilová

Na fotografiách to zachytila Lucie Vysloužilová v interiéri Novej scény Národného divadla. O styling sa postaral Jiří Hofbauer, herečku líčila Ester Tesaříková. Celú kolekciu prvýkrát uvidíte na tohtoročnom Designbloku, ktorý sa koná od 7. do 11. októbra v historickom priestore Gabriel Loci neďaleko Kinského záhrady v Prahe 5.

Kabelka a ľadvinka .be Sinful. budú k dostaniu len na objednávku cez aboutleather.cz , alebo osobne na adrese Čechova 33, Praha 7. Vystavené budú v Showroom., Klimentská 3, Praha 1. Cena kabelky je 640 € a ľadvinky 520 €.

Foto: Lucie Vysloužilová, .about leather.

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky.