Circlle predstavuje kolekciu Power

Circlle predstavuje kolekciu Power

17. septembra 2020, Circlle Power, značka Circlle, športová kolekcia, zemité farby, živly

Sponzorovanej odkazy:

Udržateľnosť, transparentnosť, etičnost a estetickosť: to sú hodnoty rýdzo českej značky Circlle, ktorá teraz rozširuje svoju ponuku o novú kolekciu Power, ktorá vás presvedčí, že výrobky Circlle nie sú len na jogu.

Kolekcia Power obsahuje dve farebné varianty všetkých produktov. Nové farby so sebou nesú aj vylepšenú technológiu výroby unikátneho materiálu ECONYL®, takže produkty sú teraz ešte pevnejšie a vhodné aj na náročné silové cvičenia.

Inšpirované Zemou a ohňom

Planéta Zem a oheň, to sú živly, ktoré inšpirovali zakladateľku k vytvoreniu novej kolekcie Power, ktorá prináša ďalšie farebné varianty obľúbených produktov Circlle. Doplňte si svoju zbierku novými kúskami v Burgundy farbe, sýto vínovej s ružovým podtónom, alebo v Terra farbe v zemitých tónoch.

Unikátny materiál

Nové nie sú len farby ale aj používaný unikátny materiál ECONYL®, ktorý je vyrobený z regenerovaných rybárskych sietí a iného nylonového odpadu. Tento materiál je teraz ešte pevnejší, poskytuje silnú kompresiu svalom, vďaka ktorej sa v nich znižuje produkcia kyseliny mliečnej a vďaka tomu sa rýchlejšie regenerujú. Aj napriek vysokej kompresii sú produkty z inovatívneho materiálu stále mäkké a priedušné a poskytujú spoľahlivú oporu pri namáhavom silovom cvičení.

Čo všetko je k dostaniu?

Vo farbách Zeme a ohňa môžete zakúpiť produkty, ako sú legíny, crop topy a športové podprsenky. Voľba značky Circlle je začiatok cesty, ako sa skrze etickú výrobu z recyklovaných materiálov postaviť k problémom spojených so znečistenými oceánmi a vykorisťovaním pracovníkov módnych gigantov.

Urobte krok s ohľadom na našu planétu a navštívte Circlle.cz . Noste oblečenie, na ktoré môžete byť naozaj hrdí!

Zdroj foto: Circlle

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a spodná bielizeň.