Converse x Fear od Good Essentials

Converse x Fear od Good Essentials

13. septembra 2020, Converse x Fear od Good Essentials, Converse, Fear od Good Essentials, Jerry Lorenzo

Sponzorovanej odkazy:

Cool a štýlovka na nohy – to sú originálne conversky z dielne návrhára Jerryho Lorenza. Je to ako návrat osemdesiatok pod jeho rukami. Tie musíte mať!

V novo realizovanej spolupráci so značkou Converse návrhár Jerry Lorenzo riešil ako conversky pojme. Tento vizionár a dizajnér značky Fear of God Essentials sa nakoniec rozhodol s konverskami o return v čase. Navrátiť im jeho obľúbenú siluetu osemdesiatych ro­kov.

"Rozhodol som sa pre siluetu Skidgrip, ktorú som miloval, keď som bol mladší. Našim cieľom je oživiť model, ktorý bol dlho prehliadaný a spracovať ho do novej a modernej formy, "uviedol Lorenzo.

Converse Skidgrip

Model je jedinečný svojimi pestrými farbami a atypickým vzorom, ktorý by ste od minimalistu Lorenza určite nečakali. Čistý dizajn, elegantný tvar a premyslené detaily nesú návrhárov rukopis a estetiku typickú pre značku Fear of God Essentials.

Kde ich dostanete?

Limitovaná kolekcia Converse x Fear of God Essentials je aktuálne dostupná exkluzívne v predajni Converse vo Westfield Chodov Praha a vo Footshop. Ich cena je 132 € za pár.

Zdroj foto: Converse

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii značky a značkové oblečenie.