Skúste niečo nové! / Dámske kúpacie šortky

Skúste niečo nové! / Dámske kúpacie šortky

13. júla 2011, boardshortky, kúpacie top, Nugget, Etnies, dámske kúpacie šortky, skate značky, plavky, Fox, Meatfly, Horsefeathers, DC, Vans, Funstorm

Sponzorovanej odkazy:

Dámske plavky – jednodielne, dvojdielne, bikiny, tankiny atď. Že už vám ide z toho hlava okolo? Hovoríte si, že by to chcelo zmenu? Mám tu pre vás teda typ v podobe dámskych kúpacích šortiek. Tieto pekné plavky si určite obľúbia fanúšikovia letných vodných športov, medzi ktoré patrí napríklad surfing, windsurfing, vodné lyžovanie alebo aj jazda na vodných skútroch. Obľúbiť si je ale môžu aj menej adrenalínový založení jedinci, pretože sú jednoducho úžasné.

Dámske kúpacie šortky sú veľmi obľúbené napríklad v Austrálii, kde je vďaka priaznivým podmienkam mnoho fanúšikov letných vodných športov. Lenže u nás v Čechách tieto podmienky nebudete mať na žiadnych vodných plochách, a preto sa u nás tiež dámske kúpacie šortky nevyskytujú v tak hojnom množstve, ako inde. Nemyslite si ale, že by ste tieto boardshortky nemohli nikde využiť. Skúsme sa presunúť na súš a vyskúšajme dámske kúpacie šortky napríklad pri beach volejbale, ktorý sa stal v posledných rokoch veľmi obľúbený a hracia plocha sa už aj u nás nachádza skoro všade.

Stále len píšem o dámskych kúpacích šortkách a každému určite došlo, že zrejme zakrývajú len dolnú časť ženského tela. A ak nie ste až tak odvážna určite sa pýtate, čím zakryť tú hornú časť? Je to celkom zložité. Niektorí predajcovia vám k šortkám ponúknu horný diel plaviek či kúpacie top, ktorý sa k nim hodí a pasuje. V iných predajniach ale nájdete šortky len samotné a to vám dáva tak trochu možnosť výberu. Môžete si k nim kúpiť horný diel akejkoľvek farby, značky i strihu.

Značky, ktoré vyrábajú dámske kúpacie šortky by snáď dal dohromady každý z nás. Áno, jedná sa takmer o všetky skate značky. Všetky skate značky vyrábajú oblečenie, ktoré možno využiť pri akomkoľvek,, boardovaní ", čo určite kúpacie šortky môžeme. Poprednými výrobcovia sú napríklad značky Fox, Funstorm, Vans, DC, Meatfly, Nugget, Etnies, Horsefeathers atď. Všetky tieto šortky sú si veľmi podobné, pretože sú vyrobené za rovnakým účelom. Majú kvalitnú nezmývateľnú potlač, sťahovanie v páse pomocou šnúrky a väčšinou aj predné vrecká zapínateľné pomocou suchého či klasického zipsu.

Zdroje: www.coreshop.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii plavky.