Marks & Spencer pomáha ženám: špeciálna predajná akcia práve beží!

Marks & Spencer pomáha ženám: špeciálna predajná akcia práve beží!

1. septembra 2020,

Sponzorovanej odkazy:

Mimoriadne zaujímavú akciu pripravila vo svojich predajniach značka Marks & Spencer, ktorá prebieha od 27. augusta do 13. septembra 2020 a je to akcia na podprsenky. Ale nielen tak obyčajná nákupná akcia. Je to akcia, ktorá pomáha.

Ako?

Z každého nákupu podprseniek v minimálnej hodnote 28 € budú venované 2 € na podporu projektu Ruky na prsia, ktorý je pod záštitou Dialóg Jessenius prevádzkovaný už 8 rokov. Odborne vyškolené špecialistky ženám poradia, ako si majú vybrať podprsenku, aby im dokonale sedela a poskytovala čo najväčšie pohodlie.

Lákavá 15% zľava

Navyše pri nákupe podprseniek v hodnote nad 28 € M & S ponúka všetkým nakupujúcim 15% zľavu. Pozrite si kúsky na fotografiách v článku, ktoré sme pre vás vybrali.

model Fantóm k samovyšetreniu prsníkovmodel Fantóm k samovyšetreniu prsníkov

V čase akcie si tiež zákazníčka v predajni na Václavskom námestí v Prahe bude môcť pod dohľadom odborného zdravotníckeho personálu vyskúšať správny postup samovyšetrenia pŕs na tzv. fantómy, čo je model k samovyšetreniu prsníkov.

"V rámci brafittingu a projektu Ruky na prsia tentoraz peniazmi vybranými z predaja podprseniek pomôžeme rozšíriť povedomie o správnom samovyšetrovaní prsníkov do škôl, detských domovov a do materských centier. Stále častejšie sú totiž práve mladé ženy a mamičky častými onkologickými pacientkami a pre dievčatá z detských domovov je veľmi ťažké získať informácie, alebo školenie o správnom samovyšetrovaní. "Hovorí Helena Vyhnánková, marketingová manažérka M & S.

Zdroj foto: Marks & Spencer; Dialóg Jessenius a projekt Ruky na prsia

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, spodná bielizeň a značky a značkové oblečenie.