Nádherné letné šaty, ktoré si zamilujete

Nádherné letné šaty, ktoré si zamilujete

1. augusta 2011, dámske letné šaty, letné šaty 2011, šaty leto 2011, krátke šaty, dlhé šaty, minišaty, letné šaty, pruhované šaty, kvetinová potlač

Sponzorovanej odkazy:

Ak sa vaše krivky vyvinuli viac ako by ste si priala, potom nemusíte klesať na mysli, nie ste jediná a návrhári samozrejme mysleli aj na vás. Ak máte, ale zase chlapčenskú figúru, neznamená to, že by ste mali nosiť len džínsy alebo šortky, aby na vás šaty neviseli. Či už ste na tom akokoľvek, môžete si byť istá, že tento rok zoženiete tie správne letné šaty pre váš typ postavy. Uvidíte, že je to ľahké, pomôžem vám nájsť perfektné letné šaty.

Leto je ideálne obdobie, kedy si môžeme hrať s farbami a rôznymi materiálmi. So strihom a dĺžkou šiat, ale už buďte o niečo opatrnejšia. V obchodoch môžete nájsť rozmanité letné šaty s rôznymi vzormi, hrajúce všelijakými farbami, v rozmanitých strihoch, ale nie všetky sa hodia pre váš typ postavy.

Chlapčenská postava

Ak máte štíhlu siluetu, štíhly pás a boky, k tomu malé poprsie, doprajte si viac ženskosti pomocou vhodne zvoleného outfitu. Preto využite prednosti skladaného a balónového efektu, ktoré vytvárajú ilúziu kriviek a dodajú objem tam, kde je treba. Vyberajte šaty s výrazným pásom, výstrihom do V a asymetrickým strihom. Ženské doplnky a vysoké podpätky dodajú krásnym šatám šmrnc. Vyhnite sa ale príliš upnutým šatám a okrúhlym golierom.

Tvarovaná postava

Veľké poprsie, krásne tvarované boky a zadok, to je dokonalá postava bohyne. Tvary, ktoré muži tak milujú, ale nie je ľahké ich obliecť. Voľte splývavé šaty s potlačou, ktoré dodávajú ilúziu dlhšej siluety. Pre vás sú vhodné aj dlhšie šaty alebo dlhšie tuniky a kaftan s legínami. Nemenej dôležité sú aj doplnky, ktorými môžete zdôrazniť úzky pas, nezabudnite ani na vysoké podpätky pre glam look. Vyhnite sa príliš tesným a krátkym šatám, ďalej sa držte aj od veľkých potlačí.

Drobná postava

Drobná postava vyžaduje šaty, ktoré predlžujú postavu a hlavne nohy. Členené krátke šaty a asymetrický strih sú úplne ideálnou voľbou. Okrem toho, vysoké podpätky pomôžu pridať na výške, ak sa na ne necítite, vymeňte ich za sandále na platforme, ktoré sú tento rok stále aktuálne.

Zdroj: www.forplaycatalog.com, www.net-a-porter.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.