Pánske šortky na leto 2011

Pánske šortky na leto 2011

7. júla 2011, pánske šortky, PANS kraťasy, šortky 2011

Sponzorovanej odkazy:

Šortky sú jedným z hlavných kúskov pánskeho letného šatníka. Podľa zvoleného typu a farebnej kombinácie sa ľahko kombinujú a predovšetkým mužom v horúcich dňoch zaisťujú potrebný komfort. V roku 2011 sa dáva v módnom svete prednosť kratším šortkám nad kolená v športovo-elegantnom štýle. Však na predajných pultoch stále zostávajú športové šortky vhodné na kúpalisko i na pláž či na rôzne druhy športov.

Andrew Christian – nielen inovačná spodná bielizeň

Americký designer Andrew Christian je známy predovšetkým pre svoju inovatívnu spodnú bielizeň. Ale jeho kolekcie obsahujú aj plavky alebo pánske šortky. Často vytvára limitované edície, kde dáva vyniknúť jednoduchému a funkčnému dizajnu. Kraťasy Andrew Christian zoženiete v luxusných butikoch v Los Angeles alebo v New Yorku. Na oficiálnych stránkach prebieha aj internetový predaj, ale zatiaľ je väčšina z jeho modelov k dostaniu iba v oficiálnych butikoch.

Športová elegancia šortiek Ben Sherman

Ben Sherman reprezentuje najmä casual oblečenie a je jednou z najobľúbenejších značiek tohto typu v UK. Presadil sa tvorbou tzv „oxford shirt“ – košele s golierom a manžetami na rukávoch . Pánske šortky ** sa pevne drží v duchu casual štýle značky. Môžete k nim nosiť košele, polo tričká či sako a docielite ležérneho britského štýlu.

Nekonvenčné Ed Hardy

Značku Ed Hardy nie je treba predstavovať – výrazné motívy lebky, tigra alebo srdce sa objavujú v každej kolekcii. Tento rok môžete zvoliť originálne šortky vhodné na surfovanie či iné vodné športy.

Originálna streetová móda na Karmaloop.com

Priaznivci streetovej módy určite nájdu svoje vysnívané kúsky v internetovom e-shope www.karmaloop.com. Kraťasy so zníženým sedom sú toto leto rozhodne v móde! Na výber sú džínsové variácie alebo vzdušné plátené šortky. Dôraz sa kladie na detailné prepracovanie.

Zdroj: www.karmaloop.com, www.edhardyshop.com, www.bensherman.com , www.andrewchristian.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.