Karolina Kurková a Abaout You: capsule limitovaných tričiek

Karolina Kurková a Abaout You: capsule limitovaných tričiek

4. augusta 2020, Karolina Kurková, Abaout You, capsule limitovaných tričiek, "Be Iconic"

Sponzorovanej odkazy:

Karolina Kurková a About You nasadili vysokú latku v móde tričiek – vydávajú spoločne limitovanú edíciu tričiek. Chcete ich? Medzinárodne uznávaná supermodelka Karolína Kurková, jedna z About You Fashion Idols, a módny online obchod už v minulosti úspešne spolupracovali na spoločných projektoch.

Uvedením prvej spoločnej capsule kolekcie na trh sa ich spolupráca posúva na novú úroveň. S mottom „Be iconic“ predstavujú About You a známa supermodelka 12dielnu kolekciu ikonických tričiek z organickej bavlny „Iconic Shirt Collection by Karolina Kurkova Originals.“

Ikonické tričká

Verte si a buďte silní bez ohľadu na to, čo si myslia ostatní! Toto posolstvo je pre Karolínu mimoriadne dôležité, a preto je odkaz „Be Iconic“ stredobodom exkluzívnej capsule kolekcie. Každé z jej ikonických tričiek obsahuje slogan, ktorým chce Karolina dodať ženám dobrý pocit a povzbudiť ich, aby si dôverovali.

Ktoré heslá to sú?

  • „Be the best version of yourself EVERYDAY“
  • „Be original – not perfect“
  • „Not caring what other people think – is the best choice you ever make“

Heslá v češtine

  • „Buďte najlepšou verziou seba vždy a zakaždým“
  • „Buďte originálny – nie dokonalí“
  • „Nezáleží na tom, čo si ostatní myslia – je to vaša najlepšia voľba, akú ste urobili“

Karolína Kurková

Karolina Kurková sa vždy zaujímala o módu. Svoju kariéru v modelingu začala ako 16-násť ročná a v 17-tich rokoch sa stala najmladšou modelkou, ktorá sa kedy objavila na titulke amerického Vogue. Od tej doby je jednou z najžiadanejších modeliek. Predvádza pre najznámejších svetových módnych dizajnérov a jej vášeň pre módu sa jej stala profesiou. V úzkej spolupráci s tímom About You tak vytvorila 12-dielnu kolekciu, ktorá predstavuje basic tričká v novom svetle.

"Česká republika je jeden z našich prioritných trhov, a preto nás veľmi teší, že vďaka našej spolupráci s Karolínou budeme prvýkrát aktívne prezentovať kolekciu v niekoľkých európskych krajinách. Spolupráca s Karolínou cez dva kontinenty a časové zóny bola veľmi zaujímavá a je pre nás vzrušujúce uviesť na trh tieto ikonické tričká, hovorí Carolin Westphal, Senior Project Manager Capsule Collections v About You.

Capsule „Be Iconic“

Kolekcia odráža Karolíninu vášeň pre módu a jej cit pre nadčasový dizajn. Výsledok neobyčajných tričiek vyrobená zo 100% organickej bavlny s neobvyklými detailmi, ako sú napríklad manžetové gombíky, saténové šatky, alebo tylovými rukávmi, ktoré môžu pôsobiť elegantne ale aj ležérne. Kúsky sú k dispozícii v červenej, čiernej a bielej farbe, v cenovom rozpätí od 32 € do 63 €. Všetky tričká z kolekcie dostanete kúpiť vo veľkostiach 34 až 44 a to od polovice júna 2020 exkluzívne na About You.

Zrušené promo

K spusteniu kolekcie bola pripravená aj veľká uvádzacia akcie v Prahe, ktorá bohužiaľ vzhľadom na súčasnú situáciu COVID-19 musela byť zrušená. Kampaň bola nakoniec zhotovená v Cinegeho Studios v Hamburgu. "Energia tejto capsule kolekcie sa odráža vo všetkých prvkoch kampane. Sú využité farby kolekcie, hra so svetlom a slogany z tričiek ", vysvetľuje Elena Reudenbach, Senior Relationship Manager v About You.

Zdroj foto: About You

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, módni návrhári a značky a značkové oblečenie.