Vyšívané a nadýchané: šaty na leto

Vyšívané a nadýchané: šaty na leto

2. augusta 2020, šaty, vyšívané šaty, Nila, Sleeping Gypsy, vyšívanky

Sponzorovanej odkazy:

Keď sa povie leto, nepredstavíte si len more a slnko. Symbolov má toto ročné obdobie omnoho viac. Pre tohtoročné leto sú to napríklad vyšívané šaty, ktoré vládnu aktuálnym trendom a dokonale stelesňujú letnú zábavnosť, hravosť a nespútanosť. Ak túžite po vyšívaných šatách v jedinečnom podaní, poobzerajte sa u značky Sleeping Gypsy, ktoré „vyšívanky“ vám nedajú spať.

Udržateľnosť z Ukrajiny

Už samotný pôvod značky Sleeping Gypsy naznačuje, že sa jedná o vskutku originálne kúsky. Oblečenie z Ukrajiny totiž v skrini nemá len tak niekto. A práve odtiaľto značka, ktorá sa preslávila vyšívanými šatami, pochádza. Zaujme nielen veľmi podarenými designami, ale aj „príťažlivými“ hodnotami, ktoré do svojich výrobkov premieta. Verí, že svet nepotrebuje viac oblečenia, len musí byť kvalitnejšie. Snaží sa tiež zachovať kultúrne dedičstvo svojej krajiny, ale moderným spôsobom. Udržateľnosť a lokálna výroba sú pre Sleeping Gypsy prioritou a ich oblečenie tak má pridanú hodnotu. Pokiaľ sa totiž o šaty tejto značky budete dobre starať, vydržia vám navždy.

Vyšívaný: poklad každého šatníka

Ťažiskovým kúskom značky Sleeping Gypsy sa stali „vyšívanky“, teda vyšívané ľanové šaty. Majú unikátny štýl, ktorý nie je dielom náhody, ale odráža osobnosť a filozofiu ľudí, ktorí za značkou stoja. Milujú Janice Joplin a rebelského ducha 70. rokov, čo sa stalo inšpiráciou pre bohémsky až ľahko „šamanský“ štýl. Šaty sa ďalej vyznačujú voľným strihom, aby sme mohli byť slobodní nielen v myšlienkach, ale aj v premenách nášho tela. Šaty majú ukazovať dokonalé nedokonalosti nášho tela a jeho zmeny v čase. A hoci sú vyrábané len v dvoch veľkostiach, padnú vďaka tomu naozaj každému. A do tretice sú to ornamenty, čo robia šaty skutočne jedinečnými. Podľa tvorcov sú ornamenty abecedou umeleckého zmýšľania ľudstva a môžeme vďaka nim komunikovať lásku a mier. Zaobstarajte si aj vy svoje vyšívanky v e-shope nila.cz.

Foto: Sleeping Gypsy

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.