Andrea Růžičková a jej módna kolekcia je #nARuby

Andrea Růžičková a jej módna kolekcia je #nARuby

31. júla 2020, Tedy's, módne oblečenie, česká značka, Andrea Růžičková. módne kolekcie, kolekcia #nARuby

Sponzorovanej odkazy:

Herečka a fotografka Andrea Růžičková sa spojila s českou módnou značkou Tedy's a navrhla pre nich originálnu kolekciu #nARuby. Značka sa zameriava na šitie totožných odevov pre rodičov a ich deti.

Známa herečka pojala výzvu po svojom a vznikla tak séria bavlnených modelov. Ako prvý z jej návrhu vznikli jarné čiapky, ďalej domáce obleky, jednoduché tričko so šatkou, sukne a šaty.

Tvoriví Růžičkoví

Je známe, že rodina Ružičkových je tvorivá. Kolekcia #nARuby vznikla v spolupráci s herečkou Andreou Růžičkovou a vyvíjala sa postupne podľa potrieb a počasia, ale významne sa tiež na podobe kolekcie podpísala pandémia koronavírusu.

Svet naruby

,, Základným prvkom pre mňa a moju rodinu je vždy pohodlie. Preto kúsky z tejto kolekcie sú maximálne príjemné a môžete v nich ísť štýlovo na schôdzku, alebo len odpočívať doma. Názov #nARuby sme zvolili, pretože celý svet je tak trochu naruby. A tak sme symbolicky oblečenie navrhli akoby obrátene, "hovorí Andrea Růžičková.

Čo všetko dostanete a kde kúsky zoženiete?

V originálnej kolekcii nájdete ľahké jednofarebné modely, ktorými sú jarné čiapky, ďalej voľno časové outfity zložené z mikino trička s nápisom #jsmevtomspolu a šortky. To všetko v sivej a mint farbe. Oversize biele tričko so švíkom cez celý chrbát si zamilujete, a navyše k nemu dostanete ako darček multifunkčnú sivú šatku vhodnú ako ochrana úst, ďalej ako doplnok na krk, alebo poslúži ako čelenka do vlasov.

Sukňa s vreckami v červenom, staroružovom, alebo sivom odtieni sa k tričku skvele hodí. Posledným modelom sú chic šaty v jemnej púdrovej a sivej farbe. Všetky kúsky sú ušité z príjemnej bavlny. Celú kolekciu nájdete na Tedy's.cz .

Príbeh Tedy's

Príbeh Tedy's sa začal písať pred 3 rokmi. "Túžila som byť štýlovo zladená so svojim synom, aby som mu bola zase o kúsok bližšie, ale trh neponúkal nič, čo by ma oslovilo a zrazu manžel vyslovil – Keď niečo chceš, urob si to sama. A tak som sa do toho pustila, "hovorí zakladateľka značky Darina Šťastná.

A dodáva „Mala som víziu, ale nemala k sebe niekoho, kto by moje návrhy dokázal previesť do reality. Nájsť skúsenú krajčírku nie je jednoduché. Ale ja som takú našla. Laďka pre Vás všetkých návrhy s láskou realizuje. Ako mamička dvoch dcér sama vie, že oblečenie by malo byť predovšetkým praktické. Každá objednávka je pre nás takým malým príbehom. Našou hlavnou odmenou sú fotky, ktoré nám mamičky zasielajú a pocit, že sme súčasťou najdôležitejších dní v ich živote. “

Móda Tedy's je ideálna na svadby, krstiny, narodeniny, vítanie občanov, ale samozrejme, a predovšetkým aj na bežné nosenie. Pozrite sa na e-shop Tedy's .

Zdroj foto: Tedy's

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, módni návrhári, pánske oblečenie a značky a značkové oblečenie.