Detské sandále na leto 2011

Detské sandále na leto 2011

21. júla 2011, sandálky, Teva, Chaco, Ecco, Timberland, detské sandále, obuv, zdravotnícka obuv, Keen, Hi-Tec

Sponzorovanej odkazy:

Slnko sa nám už predstavilo v celej svojej paráde a je škoda sedieť doma a neukázať sa mu. Prázdniny sú za dverami a vaše deti už majú určite nabitý program. Budú lietať vonku s kamarátmi, pôjdu k babičke, či s vami na dovolenku. Treba teda vybrať tú správnu ,,prázdninovú" obuv pre vaše milované deti.

Určite ste usilovným rodičom a nenecháte nič na náhodu! Obuv, a najmä tá vašich detí, musí byť špeciálne overená. Podľa môjho názoru nie je nič lepšie, ako detské sandále. Hodia sa ako na hranie na ihrisku, tak na prechádzku do mesta. Sú veľmi všestranné a vaše deti si ich určite rýchlo obľúbia. Nebudú ich z nich bolieť nohy a ani sa nemusia báť potenia alebo otlakov. Detské sandále sú ľahké, pohodlné, priedušné a väčšinou aj veľmi kvalitné a niečo vydržia. I keď to vaše deti ešte tak nezaujíma, sandálky sa hodia úplne ku všetkému, ku kraťaskom, nohaviciam i sukniam. Veľkou výhodou tiež je, že nepadajú z nohy, čo oceníte nielen vy, ale určite aj vaše deti. Väčšina sa zapína len na jednoduchý suchý zips, a preto s nimi nebudú mať problémy ani menej zdatní jedinci.

Ak sa pre sandálky rozhodnete a dáte im prednosť pred teniskami a šľapkami, dbajte na správny výber. Na detských sandálkach by ste nemali šetriť, pretože to bude pre vaše dieťa obuv, v ktorej bude tráviť väčšinu svojho dňa. Starostlivo si sandálky prezrite, či majú správnu klenbu nohy, pretože práve zlá obuv býva príčinou zlého vývoja nohy dieťaťa. Neznamená to však, že keď kúpite detské sandálky za tisíce od známej značky, ako napríkad Nike či Adidas, tak budú mať klenbu. Práve väčšina týchto značkových topánok klenbu nemá! Najlepšou voľbou teda budú jednoznačne špeciálne zdravotné sandálky.

U ktorých výrobcov teda zdravotné sandálky hľadať? Veľmi slušný výber detských sandálok s klenbou má značka Keen, ktoré vám ponúkne tiež dámsku a pánsku obuv a mestské tašky. Produkty značky Keen nájdete vo vybraných predajniach Rock Point a Hannah a samozrejme tiež na internetových e-shopoch. Na zahodenie nie sú ani sandálky značky Teva, ktorá je špecialistkou na outdoor. Rovnako tak aj značka s bohatou históriou Chaco. Veľmi pekné a zdravotné sandálky sú aj od značiek Ecco, Hi-Tec, Merrell či Timberland.

Zdroje: www.shopstyle.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.