Obujte sa ako hviezdy skateboardingu

Obujte sa ako hviezdy skateboardingu

6. júla 2020, Converse, kolekcia Louie Lopez Pro, skateboarding, športové topánky

Sponzorovanej odkazy:

Converse je značka topánok, ktorú všetci poznajú. Marquis Mills Converse sa v roku 1908 rozhodol založiť túto firmu a začať vyrábať gumové tenisky. Uspel a po pár rokoch sa ku Converse pripojil Chuck Taylor, ktorý miloval basketbal a vtedy bola predstavená teniska All Star s jedinečnou podrážkou s diamantovým vzorom.

Jeho tenisky All Star a One Star sú tu už po viac ako jedno storočie a teraz pracuje na vytvorení novej streetové klasiky. Sú inšpirované ulicou, kultúrou a športom. Keď si obúvaš Converse, vytváraš autentický pouličný štýl, a to jednoducho tým, že si sám sebou.

Kolekcia Louie Lopez Pro

Tento rok bola navrhnutá kolekcia Louie Lopez Pro v spolupráci s hviezdami skateboardingovej scény Louie Lopezom a Mike Andersonom. Touto kolekciou tiež Louie Lopez nadväzuje na svoju prvú minuloročnú spoluprácu. Obaja títo muži premietli svoje skúsenosti do novo navrhnutých modelov tenisiek.

Na skate aj bežné nosenie

Nová kolekcia obsahuje tri krásne modely, ktoré boli testované priamo v uliciach Las Vegas. Čierno-sivý model má plátený zvršok a je tak vhodný na letné horúce dni a semišový zvršok na béžovom a čiernom modeli poslúži perfektne počas chladných večerov na doske, ale aj pri bežnom nosení. Spevnená gumová päta znižuje riziko trenia a zvyšuje odolnosť proti nárazom pre maximálny výkon.

Cool vzhľad aj prevedenie

Športové topánky tejto novej kolekcie sú so svojou nízkou konštrukciou perfektnou voľbou na skateboard a poskytnú z jazdy dokonalý pocit. Okrem klasického, cool vzhľadu sú topánky Converse Louie Lopez Pro vybavené množstvom vychytávok. OrthoLite stielka spoločne s Nike Air Zoom technológií poskytuje potrebné tlmenie nárazov a vysoký komfort pri chôdzi. Špeciálny, semišový zvršok vykazuje vysokú odolnosť proti predratiu, zatiaľ čo vulkanizovaná podrážka zvyšuje priľnavosť a zlepšuje cítenie skateboardu pod nohami. Tieto jednoduché športové topánky Converse majú minimálny branding v podobe výšivky Converse na boku a zlatého nápisu L. Lopez na päte. Zažite svetový skateboarding na vlastných nohách!

Zdroj foto: Converse

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Mischa Pavlačková. Článok nájdete v kategórii módni návrhári, topánky, obuv a značky a značkové oblečenie.