Pura Vida: športovo ladená letná kolekcia

Pura Vida: športovo ladená letná kolekcia

2. júla 2020, Pura Vida, legíny, športové oblečenie, dámske oblečenie, šaty, česká značka

Sponzorovanej odkazy:

Ako si športovanie užijeme naozaj najlepšie? V pestrom a hravom oblečení! A vie to aj česká značka Pura Vida, ktorá práve neprehliadnuteľnými farebnými modelmi sa preslávila. Teraz odhaľuje svoju letnú kolekciu, ktorá nám môže robiť spoločnosť nielen pri športe, ale rade ďalších letných aktivít vrátane posedenia na obľúbenej záhradke.

Leto na vlne pohody

Značka Pura Vida, ktorá sa preslávila ikonickými legínami s najrôznejšími motívmi, chápe naše potreby. Keď sa v lete vydáme ráno do práce, často nás prekvapí nepríjemná zima, popoludní sa spotení z práce vraciame, a ak pokračujeme na drink s kamarátkou, musíme počítať opäť s chladnejším večerom. To všetko nová letná kolekcia rieši. Okrem nevyhnutných pohodlných šiat totiž ponúka aj legíny, ktoré sa hravo zmestia do každej kabelky a môžeme ich podľa potreby vytiahnuť, alebo schovať. Rovnakú funkciu majú aj ponúkané košele. "Každú kolekciu, ktorú navrhujem, robím tak trochu pre seba. Vychádzam z toho, čo sa okolo mňa deje, čoho mám nedostatok, čo ma motivuje, čo práve riešia moje kamarátky, ako by som im mohla pomôcť. A nie je tomu inak ani u letnej kolekcie, "hovorí Petra Bartoňková, návrhárka značky.

Kúsky, ktoré nejdú prehliadnuť

Letná kolekcia je postavená na niekoľkých kúskoch oblečenia, ktoré tu hrajú prím. Jedným z nich sú šaty Verano, ktoré si zamilujete vďaka super príjemnému materiálu nositeľnému za každého počasia. Nosiť ich môžete samotné, ale napríklad aj s mikinou a legínami. Farebnejším a romantickejším variantom šiat sú šaty La Vida, ktoré navyše potešia aj praktickými vreckami. "Tričká z kolekcie majú predĺženú dĺžku a potešia tie ženy, ktoré nechcú príliš ukazovať zadoček. Ďalším obľúbeným kúskom sú legíny Woman. Tie som si ušila na mieru, pre dni, kedy potrebujem vyzerať veľmi žensky. Do pásu som si ešte vpísala, že som božská a poslala legíny ostatným ženám, "dodáva Petra.

Foto: Pura Vida

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.