Vykročte udržateľne s Vivobarefoot

Vykročte udržateľne s Vivobarefoot

26. júna 2020, obuv, topánky, bosé topánky, Vivobarefoot

Sponzorovanej odkazy:

Obuv, ktorá je zdravá nielen pre nás, ale aj pre naše životné prostredie. Efektivita, materiály, životnosť a výkon, to sú štyri hlavné piliere udržateľnosti, ktorými sa riadi pri výrobných procesoch a distribúcii Vivobarefoot.

A tak vznikajú modely s maximálne obmedzeným využitím chemických látok z prírodných, recyklovaných a recyklovateľných materiálov, pre ktoré sú na prvom mieste vaše chodidlá. Do mesta, na šport, do terénu, pre maximálny výkon s topánkou, ktorá priľne ako druhá koža. Už viete, v akom z modelov Gobi III Hemp, Primus Lite II Recycled, Magna Trail budete tráviť leto práve vy?

Gobi III Hemp

Gobi III Hemp

Gobi III Hemp

Táto minimalistická topánka je ideálnou voľbou pre každodenné nosenie. Prírodné plátené konope a recyklovaná bavlnená podšívka pre maximálnu priedušnosť je kombináciou, ktorá zaručí pohodlie po celý deň, nech vás už čaká čokoľvek. Vegánsky model Gobi III Hemp s 3 mm tenkou a oderu odolnou podrážkou garantuje zmyslovú spätnú väzbu s voľnosťou pohybu.

V troch farebných variáciách je model dostupný online alebo v kamennom obchode v Prahe, Brne, Plzni, Českých Budějoviciach, Hradci Králové a Ostrave.

Primus Lite II Recycled čierne prevedenie

Primus Lite II Recycled čierne prevedenie

Primus Lite II Recycled

Zoznámte sa s najľahšími bežeckými topánkami. Vďaka priedušnej sieťovine, materiálov z recyklovaných plastov a materiálov na biologickom základe ich na nohe ani nezacítite. Chodidlám zaistí Primus Lite II Recycled pohodlie aj vnútorná vyberateľná vložka, ktorá je vyrobená zo syntetického materiálu EVA a BLOOM – alternatívy na báze rias.

Primus Lite Recycled v bielej farbe

Primus Lite Recycled v bielej farbe

Rozbehnite sa tak ako nikdy. V dvoch farbách pre dámy aj pre pánov sú dostupné online a v kamennom obchode v Prahe, Brne, Plzni, Českých Budějoviciach, Hradci Králové a Ostrave.

Magna Trail

Magna Trail

Magna Trail

Vyrazte objavovať krásy českých pohorí. Multiterénne, vysoko funkčné turistické topánky vydržia aj ten najnáročnejší terén, a to predovšetkým vďaka neoprénovej členkovej ponožke a priedušnej tkanine s vode odpudivou úpravou. Vyrobené sú z recyklovaných PET fliaš. Na výrobu jedného páru je potrebných 17 fliaš.

Náročný terén si podmaní aj vďaka 2,5 mm tenkej podrážke doplnenej o 3 mm štuple. Vnútorná vložka s Dri-lex a Thinsulate vláknom izoluje pred chladom a odvedie vlhkosť, aby vás neprekvapila ani letná prehánka. V niekoľkých farebných mutáciách sú vegánske Magna Trail k dostaniu online a v kamennom obchode v Prahe, Brne, Plzni, Českých Budějoviciach, Hradci Králové a Ostrave.

Nie je obal ako obal

Každý model je zabalený do škatule z recyklovaného papiera. Škatula je navyše tenšia ako bežné škatule od topánok a je na ňu spotrebované o 30% menej papiera. Spoločnosť nepoužíva žiadne lepidlo a tlačí iba sójovým atramentom, ktorý je ekologicky priaznivejší.

Zdroj foto: Vivobarefoot

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii ostatné, topánky, obuv a značky a značkové oblečenie.