Značka Sunglass Hut v Česku!

Značka Sunglass Hut v Česku!

24. júna 2020, slnečné okuliare, okuliare, luxusné okuliare, doplnky, Sunglass Hut, Fashion Arena Prague Outlet

Sponzorovanej odkazy:

Kvalitné slnečné okuliare sú úplným základom povinnej letnej výbavy. Ak ste práve vo fáze hľadania takých, ktoré vám dokonale sadnú, a zatiaľ ste na svoj vysnívaný kúsok nenarazili, možno ho nájdete vďaka novo otvorenému obchodu Sunglass Hut. Ten teraz nájdete outletovom centre Fashion Arena Prague Outlet a objaviť v ňom môžete modely tých najvyhľadávanejších svetových značiek.

Ray-Ban aj Gucci v Sunglass Hut

Značky ako Tom Ford, Dolce&Gabbana, Prada, Gucci, Ray-Ban, Burberry či Bvlgari pozná, aspoň podľa mena, každý. A vyhľadávané sú aj v súvislosti so slnečnými okuliarmi. Aj preto budú mnohí z nás jasať, že ich teraz môžeme nájsť pekne pohromade vo Fashion Arene Prague Outlet, a to za veľmi priaznivé ceny. „Naši zákazníci sa dlhodobo dožadovali kvalitnej kolekcie luxusných, módnych a športových okuliarov svetových značiek pre dospelých aj deti, preto sme radi, že portfólio obchodov v našom centre rozšíril práve taliansky Sunglass Hut,“ hovorí riaditeľka FAPO Lenka Čapková.

V obklopení minimalizmu

Medzinárodný reťazec Sunglass Hut, ktorý má teraz po celom svete rozmiestnených viac ako 2000 obchodov, má v portfóliu najprestížnejšie značky. Tomu zodpovedá aj vizuálny vzhľad predajní, ktorý je naprieč jednotlivými pobočkami veľmi podobný. Ihneď po príchode do obchodu na vás dýchne minimalistický, avšak nápaditý dizajn, ktorého detaily tvoria materiály ako kov, sklo alebo betón. Hoci celý koncept aj sortiment patria k tým luxusnejším, slnečné okuliare si tu môže zaobstarať každý. A to vďaka outletovým cenám, ktoré sú minimálne o 30% nižšie ako bežné ceny. Pretože sa jedná o novo otvorený obchod, tešiť sa môžete aj na uvádzacie ponuky. Takže neotáľajte – leto je tu a uvádzacie ceny netrvajú večne!

Foto: Sunglass Hut

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii slnečné okuliare.