Letná kolekcia Swarovski: trópy v priamom prenose

Letná kolekcia Swarovski: trópy v priamom prenose

20. júna 2020, Swarovski, šperky, leto 2020, náramky, náušnice, prívesky, trópy

Sponzorovanej odkazy:

Tropické pralesy, exotické zvieratá a pulzujúce výrazné farby – existuje väčší symbol leta? Nová kolekcia Swarovski v sebe nesie všetky tieto prvky a podnecuje v nás túžbu odcestovať niekam, kde bude okrem nás len divoká príroda. Objavte kúzlo tropického raja s kreatívnymi šperkmi všemožných farieb a tvarov.

Tropické okúzlenie

Ak sa v lete nebojíte výrazných a originálnych šperkov, potom je pre vás letná kolekcia Swarovski ako stvorená. Prenáša nás do tropického raja a nechala sa inšpirovať rozmanitosťou exotických miest. Práve táto nespútanosť nás má dobiť energiou a potešiť všetky naše zmysly. "Leto je pre mňa stelesnením slobody a úniku od všednosti; je ideálnou dobou na to vyjadriť farebnejšiu a elegantnejšiu stránku vašej osobnosti. Nová kolekcia, inšpirovaná príbehom o energii ako zdroji príťažlivosti, sa nebojí experimentovať s farbami, vďaka ktorým v lete zažiarite, "opisuje kolekciu Nathalie Colin, kreatívna riaditeľka Swarovski.

Papagáje a palmy podľa Swarovski

Všetko, čo nechýba v tropickej prírode, môže teraz zdobiť aj vás. Chcete náušnice v tvare palmových listov? Alebo snáď exotického papagája v úlohe prívesku? Určite ich nájdete v niektorom z radov novej kolekcie. Rad Tropical je najvýraznejší a najfarebnejší z celej kolekcie a vyžaruje silnú dávku energie a farieb. Nechýbajú tu exotické motívy s listami, kvetmi či vtákmi a bude ideálnou voľbou na deň aj noc. Prírodou sa nechal inšpirovať aj rad Stunning, ktorý nám odkrýva krásy listov olivovníka či monstery. V kombinácii s krištáľmi Swarovski tvorí naozaj jedinečný pohľad. Rad Remix je ideálny pre všetkých, ktorí sa nemôžu rozhodnúť a vybrať jediný dizajn. Vďaka skrytému zapínaniu totiž umožňuje ich kombinovanie a každý si tak môže vytvoriť vzhľad presne podľa svojich predstáv. Rad Shimmering potom očarí extravaganciou a veľkoleposťou dizajnov, ktoré skrátka nemožno prehliadnuť. Spectrum Shine potom vzdáva hold dúhe, kedy vo svojich kreáciách ponúka kompletné spektrum farieb.

Foto: Swarovski

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii šperky a hodinky.