Conversky v cool farbách: Silueta GIANNI je späť

Conversky v cool farbách: Silueta GIANNI je späť

17. júna 2020, Converse, tenisky, ugly sneakers, Gianni, Tyler, the Creator

Sponzorovanej odkazy:

Keď sa povie Converse, väčšina z nás si predstaví ikonické tenisky Chuck Taylor, ktoré má v skrinke na obuv mnoho ľudí po celom svete bez rozdielu veku či pohlavia. Táto značka má však v repertoári celý rad ďalších modelov a rozhodne nežije len z reinterpretácie Chucka. Mnohé modely tenisiek navyše vedia perfektne prekvapiť. Napríklad ako Converse GIANNI.

Gianni: späť do deväťdesiatych

Spolupráca s celebritami je vždy veľkým ťahákom a inak tomu nebolo ani v prípade Converse a rappera a producenta Tyler, the Creator. Ten na jeseň v minulom roku vytvoril celkom novú siluetu v rámci kolekcie Golf le Fleur – GIANNI. Tento model nabral inšpiráciu v deväťdesiatych rokoch a premieta sa do neho aj outdoorový štýl, presne tak, ako si to Tyler, the Creator prial. A akokoľvek tento model môže vyzerať rozporuplne, slávil úspech. Dôkazom je tohtoročná nová, jarná edícia.

Funkčné aj štýlové

Model Gianni je určený pre všetkých, ktorí nechcú pri teniskách robiť kompromisy a vyberať medzi pohodlím, funkčnosťou a moderným vzhľadom. Táto teniska má totiž všetko. Odráža športové dedičstvo značky, ktoré u topánok zaručuje maximálny komfort a možnosť nosiť tenisky po celý deň.

O to sa stará špeciálna medzipodrážka s technológiou EVA. Funkčnosť zase zabezpečí, že tenisky všeličo vydržia a nebudete sa s nimi musieť lúčiť po prvej spoločnej sezóne. A štýlový vzhľad potom dodáva look inšpirovaný deväťdesiatymi rokmi a trendom „ugly shoes“, ktorý je v súčasnej dobe najväčším hitom.

Efekt vrstvenia dodáva teniskám nevšedná kombinácia kože, semišu a sieťoviny a pozorné oko si všimne rukopisu Tylera – motívu kvetín. Niečo navyše teniskám pripisujú reflexné prvky na bokoch tenisiek. Vybrať si môžete z dvoch farebných prevedení.

Bude k vám viac pasovať modro-žltý variant, alebo dáte prednosť kombinácii pieskovej, béžovej a ružovej? Či tak alebo tak, vydajte sa pre tieto tenisky do Footshop, ktorý je exkluzívnym predajcom celej kolekcie.

Foto: Converse

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.