Zvieratká sú v kurze: aj v šperkoch

Zvieratká sú v kurze: aj v šperkoch

9. júna 2020, ALO diamonds, šperky, kolekcia Animals

Sponzorovanej odkazy:

Česká klenotnícka značka ALO diamonds má krásnu kolekciu Animals. V nej nájdete čaro lesov, púští aj džungle. Nechajte sa tiež pohltiť svetom plným života a jedinečných farieb pod morskou hladinou.

ALO diamonds víta jar rozšírením tejto kolekcie Animals o nové dizajnové kúsky, z ktorých Vás učaruje nespútaná krása ríše zvierat. Zlaté prívesky, náušnice, náramky aj prstene sú ozdobené bielymi aj farebnými diamantmi, zafírmi aj smaragdami.

Zvieratká sú cool

Ak ste aj Vy milovníci zvierat rovnako ako ja, potom je táto kolekcia priamo pre Vás. Ozdobte svoj krk, zápästie, alebo prst šperkom, ktorý svojou krásou, leskom a originalitou zaujme na prvý pohľad. Vyberať si môžete šperky, ktoré odrážajú nežnosť motýľov, farebnosť plazov a vtákov, ale aj pôvab divokej zveri. Labute, korytnačky, žaby, sovy… aj tieto motívy ALO diamonds má.

Pokiaľ ale nie ste práve fanúšikovia takej divočiny, nevadí. Môžete si vybrať aj z klasických zvierat, ktoré máte doma ako sú psíčkovia či králici. Pre jemnejšie a romantické duše ponúka klenotnícka značka aj kolekciu s motívom kvetín.

Ružová to môže byť

Milujem ružovú a v kombinácii s čiernou je to jednoducho TOP. Preto ma v tejto kolekcii najviac zaujal Prsteň z ružového zlata Fairytale Swan so siluetou holuba. Jeho telo má krásne ružové trblietanie, ktoré dokonale doplnili čierne očká. Originálny klenot Prsteň Magic Snake, sa pýši rozprávkovou mozaikou diamantov, rubínov a granátu a dodali tomuto hadovi dych berúce trblietanie.

Best Friend

Hovorí sa, že pes je najlepší priateľ človeka. Diamanty sú zase najlepšími priateľmi žien. Napríklad prívesok Best Friend je diamantový psík z bieleho zlata s leskom bielych a čiernych diamantov. Brilliant Friend je roztomilý prívesok psíka z ružového a čierneho zlata s iskrivými diamantmi a zafírom a právom na seba strháva všetku pozornosť.

Butterfly Poetic a Butterfly Essence

Jemný, romantický a nežný je náramok Butterfly Poetic z bieleho zlata s diamantmi. K nemu sa krásne hodí elegantný prívesok Butterfly Essence v tvare letiaceho motýľa. Tento luxusný šperk je z bieleho zlata doplnený leskom 32 diamantov najvyššej kvality.

Animals je pestrá a cool kolekcia, s ktorou získate hravé, jemné a krásne kúsky.

Zdroj foto: ALO diamonds

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Mischa Pavlačková. Článok nájdete v kategórii doplnky a šperky a hodinky.